Agnieszka Kaczorowska o połogu: „Dla mnie to czas na odpoczynek i regenerację”
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska o połogu: „Jestem zdziwiona, że można mieć tak dobry połóg!”

Zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej za mało mówi się o pozytywnych doświadczeniach związanych z połogiem. Ona sama wspomina ten czas bardzo dobrze.
Sylwia Arlak
Agnieszka Kaczorowska o połogu: „Dla mnie to czas na odpoczynek i regenerację”
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska poinformowała fanów na Instagramie o zakończeniu połogu, czyli 6-tygodniowego okresu po porodzie. Jej zdaniem za mało mówi się o faktach dotyczących połogu i przedstawia się go tylko w złym świetle. Tancerka – jak sama przyznaje – przeszła ten czas wyjątkowo dobrze.

Agnieszka Kaczorowska była gotowa na czas połogu

„Za pierwszym i za drugim razem byłam gotowa na wszystko. Ta otwartość głowy pozwoliła mi jeden i drugi połóg przeżyć dobrze i móc pięknie go wspominać” – zaczęła aktorka swój długi wpis na Instagramie, dodając:

„Dwa lata temu było znacznie trudniej. Teraz było tak dobrze, że aż sama jestem zdziwiona, że można mieć tak dobry połóg (nadmienię, że jestem po dwóch porodach drogami natury, dlatego teoretycznie powinno być podobnie, a było zupełnie inaczej)”.

Każda kobieta przechodzi ten okres inaczej

Jak pisze dalej gwiazda, dla niej połóg to po prostu czas na odpoczynek i regenerację. I choć podkreśla, że może mieć różne oblicza („co kobieta, to jej historia”), można też przejść go łagodnie. „Połóg nie musi być zły i ciężki. Może być naprawdę dobry i łagodny. Można odnaleźć w nim czas dla siebie i na to co dla każdej z nas ważne. Może być spokój w głowie, w sercu… Może być dobrze. Naprawdę może być po prostu dobrze” – przekonuje młoda mama. 
 

Aktorka podkreśla, że do połogu warto się odpowiednio przygotować. Przekonuje, że choć zawsze może nas zaskoczyć i na wiele rzeczy nie mamy wpływu, zyskamy w ten sposób większą świadomość i łatwiej będzie nam poradzić sobie z różnymi wyzwaniami. 

Szczerze gratulujemy Agnieszce Kaczorowskiej pięknych wspomnień. Pamiętajmy jednak, że każda kobieta ma prawo mieć na temat połogu inne zdanie. Dla wielu z nas ten okres był przecież bardzo trudnym doświadczeniem i nie ma sensu oszukiwać, że jest inaczej. 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy