Agnieszka Kaczorowska o siostrzanej więzi
fot. instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska pokazała siostrzaną więź swoich córek (urocze zdjęcie!)

Agnieszka Kaczorowska jednym zdjęciem pokazała, jak silna więź łączy jej dwie córeczki. Fotografia, którą opublikowała młoda mama, naprawdę chwyta za serce!
Joanna  Biegaj
Agnieszka Kaczorowska o siostrzanej więzi
fot. instagram/agakaczor
Minął tydzień, odkąd Agnieszka Kaczorowska i jej mąż powitali na świecie swoją drugą córkę. Z narodzin maluszka bardzo cieszą się rodzice, ale także Emilka, pierworodna córeczka pary. Teraz aktorka pokazała, jak wspaniałą siostrą jest jej starsza pociecha.

Agnieszka Kaczorowska, jeszcze przed narodzinami małej Gabrysi, była pewna, że obie dziewczynki połączy wyjątkowa więź. Aktorka pod jednym ze zdjęć, na którym Emilka pozuje z napisem „Gabrysia” przy ciążowym brzuchu swojej mamy, napisała, że ma „ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc”. Jej przypuszczenia się sprawdziły!

Urocze zdjęcie

Aktorka pokazała na swoim InstaStory, jak Emilka z wielką czułością opiekuje się swoją młodszą siostrą. Dziewczynka próbowała pogłaskać po rączce Gabrysię, choć ledwo do niej dosięgała. Zdjęcie jest naprawdę rozczulające i genialnie obrazuje siostrzaną miłość. Napis „good morning” świadczy z kolei o tym, że poranki w domu Agnieszki Kaczorowskiej wyglądają właśnie w ten sposób. Jest czego pozazdrościć! 

Instagram/agakaczor
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Zazdrość o rodzeństwo - film
Nie wiesz jak poradzić sobie z zazdrością starszego dziecka o młodsze? Zobacz co na ten temat mówi psycholog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy