Agnieszka Kaczorowska o wyprawce dla dziecka
fot. instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska kompletuje wyprawkę! Stawia na jakość, ale w jednym nie różni się od innych mam

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o kompletowaniu wyprawki dla drugiego dziecka. Tancerka, która po raz drugi zostanie mamą, robi to nieco inaczej, niż przy pierwszym dziecku.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Kaczorowska o wyprawce dla dziecka
fot. instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska niebawem zostanie mamą po raz drugi. Jakiś czas temu wyznała, że druga ciąża nie wzbudza w niej ekscytacji tak bardzo, jak czas, gdy oczekiwała dziecka po raz pierwszy. W wywiadzie dla „Vivy” aktorka zdradziła szczegóły kompletowania wyprawki dla swojej kolejnej pociechy. Zdradziła, że najważniejsza jest dla niej jakość produktu, jednak lubi także, gdy całość wygląda estetycznie i pasuje do siebie.

Wyprawka dla dziecka: jakość i estetyka

Tancerka zdradziła, czym kieruje się podczas kompletowania wyprawki dla dziecka: „Przede wszystkim kieruję się jakością. Kwestie wizualne też mają dla mnie ogromne znaczenie. Jestem estetką. Nie przesadzam, ale lubię, gdy wszystko do siebie pasuje”.

Agnieszka Kaczorowska powiedziała także, że często zaskakuje ją kreatywność producentów: „Uwielbiam sprawdzać, testować i ciągle dowiadywać się o niezwykłej kreatywności producentów – tu mam na myśli zarówno wielkie marki, jak i małe polskie firmy. Ciągle ktoś mnie czymś zaskakuje… I tak, jest dużo niepotrzebnych gadżetów, ale jest też mnóstwo rzeczy, które NAPRAWDĘ ułatwiają życie”.

Co znajdzie się w wyprawce?

Co znajdzie się w wyprawce dla drugiej córeczki Agnieszki Kaczorowskiej? „Na pewno łóżeczko dostawne, łóżeczko na kółkach, z którego będę korzystać w przestrzeni dziennej, poduszka do karmienia, oczywiście ciuszki, kocyki, wspomniane muśliny, rożek niemowlęcy, mata do przewijania, śpiworek, a nawet dwa. Do tego oczywiście kosmetyki, artykuły pielęgnacyjne i apteczka” – wylicza tancerka.

Pozycją obowiązkową według aktorki są także poduszki i muśliny: „Przydają się ciągle i do wszystkiego, a ja nie jestem z tych, co wstawiają pranie codziennie, choć wiem, że powinnam”.

Agnieszka Kaczorowska wyjaśniła, że dużo rzeczy zostało jej po pierwszym dziecku, a teraz zamierza z nich korzystać: „Mam tego całkiem sporo. Ze względu na to, że oczekujemy dziewczynki, to ciuszków mam naprawdę dużo. Choć chcę, aby kolejna córeczka miała też takie tylko swoje rzeczy, to zdecydowanie w większości będę korzystać z rzeczy Emilki”. Brawa za taką postawę! W końcu niemowlęta błyskawicznie wyrastają ze swoich ciuszków, więc warto je przekazać bliskim, oddać potrzebującym czy zostawić, gdyby w domu miało się pojawić kolejne dziecko... Jakiś czas temu aktorka przyznała nawet, że jej córeczka nosi również ubranka z Pepco.

Tancerka przyznała również, że mając już doświadczenie jako mama, w inny sposób kompletuje wyprawkę dla dziecka.
„Miałam dużo niepotrzebnych rzeczy, ale głównie wiązało się to z faktem, że do naszego domu przeprowadziliśmy się, jak Emilka miała pięć miesięcy… Na mniejszej przestrzeni mniej potrzebujesz. Teraz biorę inne rzeczy pod uwagę, względem miejsca, gdzie żyjemy, i oczywiście wiem też, co dla mnie jest wygodne, co mi się sprawdziło i czego potrzebuję więcej”.

Ulubione produkty dla kobiet w ciąży

Aktorka opowiedziała także o swoich ulubionych produktach dla kobiet w ciąży. Jej faworytem zdecydowanie jest poducha do spania dla kobiet w ciąży.

Agnieszka Kaczorowska zaznaczyła, że bardzo dużą wagę przywiązuje do pielęgnacji w czasie ciąży: „Oczywiście dbam również o dobór kosmetyków do pielęgnacji ciała – to bardzo ważne, aby dbać o skórę w ciąży, bo ciąża to dla niej również duże wyzwanie”.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy