Kaczorowska o zmianach w wyglądzie w ciąży
fot. instagram/agakaczor

Kaczorowska o zmianach w swoim wyglądzie w ciąży: NIE MIJAJĄ wraz z urodzeniem dziecka

Agnieszka Kaczorowska na swoim profilu instagramowym poruszyła kwestię wyglądu w ciąży i po ciąży. Zdradziła, że niektóre ze zmian towarzyszą jej już od pierwszego „stanu błogosławionego”. Internautki też mają podobne doświadczenia.
Joanna  Biegaj
Kaczorowska o zmianach w wyglądzie w ciąży
fot. instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska niedawno obwieściła, że jest w drugiej ciąży. Tancerka chętnie wypowiada się na tematy związane z macierzyństwem. Teraz Aga opowiedziała o zmianach, które zachodzą w jej ciele. Aktorka przyznała, że ma świadomość, iż bije od niej specyficzny „blask”. Czytając słowa Agnieszki czuć, że jest bardzo szczęśliwą i spełnioną kobietą. Potwierdza to także jej piękny wygląd!

„Lubię ten blask”

Agnieszka w swoim poście opisała zmiany, które zauważyła u siebie, będąc w ciąży. Zwróciła uwagę na to, że nigdy nie czuła się piękniejszą kobietą, niż jako mama. 
„Lubię ten blask...🌟 To taki blask, który zobaczyłam u siebie po raz pierwszy będąc w ciąży z Emilką... na szczęście on nie mija wraz z urodzeniem dziecka.😉 Został i... powiem Wam szczerze, że nigdy nie czułam się tak piękną kobietą jak od kiedy jestem mamą.😌
Ten blask widać przy projektach, w których biorę udział, widzi go kamera, aparat... ale poza jakąkolwiek sceną zawodową, widzę go JA, w lustrze... i uwielbiam tak błyszczeć.🥰”

Fanki przyznały Agnieszce rację

Internautki zgodnie przyznały aktorce rację. Większość z nich ma podobne doświadczenia i przemyślenia na ten temat: 

„To prawda😍macierzyństwo faktycznie uszlachetnia, wydobywa to coś z kobiety🔥 również tego doświadczyłam u siebie i obserwuję u innych kobiet ❤️”

To fakt. Odkąd 6 lat temu pierwszy raz zostałam mamą, nawet mój mąż powtarza, że jestem bardziej świadoma siebie, bardziej seksi i mega dojrzała, co mu się bardzo podoba. Ja również czuję się inaczej, czuję się prawdziwą kobietą 😊”

Jesteś piękną kobietą! A że szczęśliwą- to widać!”

Pięknie! ❤️ Najważniejsze to być zadowoloną samą dla siebie! 😊”

Ja też mam takie wrażenie że lepiej wyglądam od jakis 3 miesięcy, właśnie jako mama mimo że nie maluję się i chodzę głównie w dresie :D Pozdrawiam!”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy