Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła
fot. ONS

Agnieszka Kaczorowska została mamą! Pokazała śliczne zdjęcie z córeczką

Aktorka intensywnie relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych i także tu ogłosiła, że maleństwo przyszło na świat.
Dominika Bielas
Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła
fot. ONS
We wrześniu 2018 roku Kaczorowska wyszła za mąż podczas kameralnej uroczystości w romantycznej Toskanii. O tym, że rodzina tancerki wkrótce się powiększy, poinformowała kilka miesięcy później za pośrednictwem Instagrama. Od tego momentu aktorka chętnie relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Także w ten sposób poinformowała, że córeczka już się urodziła. Dziewczynka przyszła na świat 26 lipca 2019 roku. Szczęśliwa mama umieściła na Instagramie śliczne zdjęcie ze szpitala.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 - Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie - napisała.

Ciąża na Instagramie

Przez ostatnie miesiące w sieci pojawiło się wiele zdjęć aktorki w ciekawych ciążowych stylizacjach. Nie zabrakło także relacji z przygotowań jak choćby z kompletowania wyprawki.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Tancerka pochwaliła się fanom, że spodziewa się córeczki i pokazała, jak wyglądało jej baby shower. Pod koniec ciąży aktywna mama poinformowała internautów, że już jest po terminie i postanowiła trochę odpocząć od mediów społecznościowych. Gwiazda zdradziła również kilka tygodni temu, że zachowa i zamrozi krew pępowinową swojego dziecka.

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy! 

Na allegro możesz kupić spakowaną torbę do szpitala. Kosztuje mniej więcej tyle, co pusta torba Kaczorowskiej o której pisałyśmy kilka tygodni temu:

  [content:0_26146,0_27212,0_27209,,0_27124:undefined]  
Redakcja poleca: Wybieramy pierwszą zabawkę - przytulaczka dla niemowlaka - film
Dowiedz się, po co niemowlakowi zabawka. Sprawdź, co to są przytulaczki i zobacz te najpiękniejsze.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy