Agnieszka Kaczorowska promienieje po porodzie
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska po porodzie: tańczy i wącha noworodka

Agnieszka Kaczorowska promienieje po porodzie. Młoda mama niedawno urodziła drugą córkę i macierzyństwo najwyraźniej jej służy. Aktorka jest zachwycona zapachem swojego noworodka, pokazała też, jak zbawienny wpływ ma na nią oksytocyna.
Magdalena Drab
Agnieszka Kaczorowska promienieje po porodzie
fot. Instagram
Od Agnieszki Kaczorowskiej szczęście aż bije: tancerka rozkoszuje się obecnością swojej malutkiej córeczki, a do tego rozpiera ją energia. Wiele mam mogłoby jej pozazdrościć!

Agnieszka Kaczorowska promienieje szczęściem po porodzie

Tancerka rzuciła się w wir macierzyńskich obowiązków, ale nie widać po niej ani zniecierpliwienia, ani zmęczenia pracą mamy. Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się pełnymi radości kadrami ze swojego domu: na Instastories widać uśmiechniętą aktorkę z noworodkiem w ramionach. Chwilę później fani mogą zobaczyć, jak Agnieszka Kaczorowska tańczy przed lustrem. To wszystko zasługa oksytocyny!

„Już zapomniałam, jak to cudownie mieć w domu noworodka. Ten zapach...” – zachwyca się tancerka. A taneczne kroki i energia? „Oksytocyna razy milion!” – Agnieszka Kaczorowska nie ma wątpliwości, czemu zawdzięcza swoje fantastyczne samopoczucie.

Gratulujemy młodej mamie! Oby ta euforia trwała jak najdłużej.

Agnieszka Kaczorowska tańczy

Zobacz też:
Redakcja poleca: Rozwój niemowlęcia w 1. miesiącu życia - film
Zobacz, co potrafi miesięczne dziecko.
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy