mąż Agnieszki Kaczorowskiej zmienia pieluchy
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się mężem: zmienia dziecku pieluchy. „To mega męskie!”

Agnieszka Kaczorowska kolejny raz dała wyraz swojej miłości do męża: jej zdaniem miarą męskości jest zaangażowanie ojca w opiekę nad dziećmi, a Maciek Pela radzi sobie z tym świetnie. Małżeństwo nie stworzyło sztywnego podziału domowych obowiązków, bo wszystkimi się dzielą – przewijaniem też!
Magdalena Drab
mąż Agnieszki Kaczorowskiej zmienia pieluchy
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska jest dumna z męża, który sumiennie wypełnia wszystkie rodzicielskie obowiązki. Aktorka ma w nim partnera, także w zmienianiu pieluch dziecku.

Agnieszka Kaczorowska: przewijanie jest męskie!

Aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym to jej mąż zmienia pieluchę ich córce. Jednocześnie gwiazda wyraziła ubolewanie nad tym, że wciąż jeszcze w niektórych środowiskach pokutuje przekonanie, iż przewijanie nie jest zadaniem dla mężczyzny.

„Wyobraźcie sobie, że zdarzyło nam się usłyszeć w rozmowie mężczyzny z mężczyzną: 'to Ty zmieniasz pieluchy?!'.
Czy te zaprzeszłe stereotypy kiedyś znikną z rodzicielskiego świata?” – zapytała.

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej podchodzi do tego tematu całkiem inaczej: razem z żoną są partnerami w rodzicielstwie i zmiana pieluch go nie przeraża.

„Tak, mój mąż zmienia pieluchy. Tak samo jak ja. Na pewno nie jest to czynność, którą którekolwiek z nas zrobi lepiej. Zmiana pieluszki naprawdę nie wymaga większej filozofii, więc dlaczego miałoby to być zadanie tylko jednego rodzica?!” – wyjaśniła gwiazda.

Na dodatek zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej zaangażowany tata jest niezwykle męski.

„Wbrew powszechnym stereotypom, moim zdaniem to jest MEGA MĘSKIE być tatą na 100% i nie bać się żadnej czynności. Super tata to tata, który ogarnia i nie boi się do tego przyznać!”.

Oby jak najwięcej takich przykładnych ojców!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Przewijanie dziecka
Poznaj bezpieczne pozycje do przebierania dziecka. Zobacz, jak szybko i łatwo założyć pieluszkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy