ciążowy brzuch Agnieszki Kaczorowskiej
fot. Instagram

Ciężarna Kaczorowska je pączki i chwali się brzuchem. Ale DUŻY!

Ciążowy brzuszek Agnieszki Kaczorowskiej rośnie w błyskawicznym tempie. Chociaż tancerka przyznała, że skusiła się na kilka pączków, to swoje krągłości zawdzięcza przede wszystkim rosnącemu w brzuchu maluchowi. Kaczorowska w ciąży wygląda rewelacyjnie!
Magdalena Drab
ciążowy brzuch Agnieszki Kaczorowskiej
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nowym ciążowym zdjęciem. Z okazji Tłustego Czwartku przyznała, że smakowite pączki bardzo ją kuszą, ale w trosce o zdrowie poprzestanie na maksymalnie dwóch sztukach. Tymczasem jej brzuszek pięknie się zaokrąglił − Kaczorowska w ciąży kwitnie!

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek

Kaczorowska zapozowała do zdjęcia z pączkiem w dłoni. Ciężarna aktorka pochwaliła się przy okazji ładnie zaokrąglonym, ciążowym brzuchem, który wyraźnie już urósł. To nie od pączków! − zastrzegła Kaczorowska, dodając, że w trosce o zdrowie swoje i maluszka nie zje więcej niż jednego lub maksymalnie dwóch.

Zdrowa dieta najwidoczniej służy aktorce, która pozostaje bardzo szczupła (niektórzy fani podejrzewali nawet anoreksję!). Nie da się już jednak ukryć ciążowego brzuszka. Kaczorowska może się pochwalić pięknymi ciążowymi krągłościami!


Zobacz też:
Redakcja poleca: Wielkość i kształt brzucha w ciąży - film
Czy brzuch w ciąży może być za mały albo za duży? Od czego zależy i o czym świadczy kształt ciążowego brzucha?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy