Agnieszka Kaczorowska pokazała pokoik i wyprawkę dla dziecka
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska pokazała pokoik i wyprawkę dla dziecka. Całość jest imponująca!

Agnieszka Kaczorowska przygotowuje się do narodzin drugiego dziecka. Dopiero co pochwaliła się urządzonym pokoikiem dla malucha, teraz pokazała imponującą wyprawkę. Niejedną mamą przyprawi ona o zawrót głowy!
Sylwia Arlak
Agnieszka Kaczorowska pokazała pokoik i wyprawkę dla dziecka
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska lada chwila urodzi drugie dziecko. Wiemy już, że będzie to dziewczynka, która dostanie imię Gabriela. Celebrytka skrupulatnie relacjonuje przygotowania do narodzin na Instagramie. Dopiero co oglądaliśmy urządzony pokoik dla dziecka, teraz możemy zobaczyć imponującą wyprawkę. 

Celebrytka chce mieć zawsze dziecko na oku

„Wiadomo, że noworodki głównie śpią i jedzą… i o tym miejscu do snu dzisiaj. Teraz inaczej przygotowujemy wiele rzeczy niż za pierwszym razem. Głównie ze względu na to, że wiemy, co nam się sprawdziło, czego potrzebujemy, ale też ze względu na fakt, że mieszkamy w innym miejscu i ta codzienność będzie inaczej wyglądać” – zaczęła swój długi wpis na Instagramie.
 

Agnieszka Kaczorowska przyznała, że zdecydowała się na dwa łóżeczka – jedno dzienne na kółkach i drugie (tzw. dostawne) na noc. Jak tłumaczyła, mając piętrowy dom, wygodnie będzie posiadać miejsce do spania dla maluszka w przestrzeni dziennej, na dole. Zdecydowała się na łóżeczko na kółkach, żeby zawsze można było je przestawiać i mieć dziecko na oku. Nie chciała też kłaść dziecka na kanapie, aby nie zabierać miejsca starszej córce Emilce na zabawę. 
 

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Tancerka pokazała nie tylko łóżko, ale również dodatki – lampę nocną, organizer na przybory do przewijania nocnego, kocyki i ochraniacze. „Poza tym wchodzą w grę kwestie bezpieczeństwa. W tym łóżeczku na dzień, mając Malutką cały czas na oku, nie boję się zostawić tego ochraniacza, a na noc oczywiście nic do łóżeczka nie zamierzam dokładać” – dodała. 
 
 


Trzeba przyznać, że wyprawka robi niemałe wrażenie. Ma mnóstwo nowych rzeczy, a jeszcze niedawno mówiła, że wiele z nich zostało jej po starszej córce. Przesadziła czy to normalne, że chce dać dziecku to, na co ją stać?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Wybieramy pierwszą zabawkę - przytulaczka dla niemowlaka - film
Dowiedz się, po co niemowlakowi zabawka. Sprawdź, co to są przytulaczki i zobacz te najpiękniejsze.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy