Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa
fot. Adobe Stock

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa: „Pierwszy raz dostrzegłam w Emilce podobieństwo do mnie”

Agnieszka Kaczorowska przypomniała fanom, jak wyglądała jako mała dziewczynka, gdy zaczynała przygodę z serialem „Klan”. Aktorka zauważyła, że jej starsza córka jest do niej coraz bardziej podobna.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa
fot. Adobe Stock
Agnieszka Kaczorowska wciela się w rolę serialowej Bożenki Lubicz już od wielu lat. Zaczęła grać w „Klanie” jako kilkuletnia dziewczynka. Teraz tancerka w opublikowanym przez siebie poście przypomniała, jak wtedy wyglądała. Pierwszy raz zauważyła także podobieństwo między sobą z tego okresu, a swoją córką Emilką.

Podobieństwo Emilki do mamy

Wiele mam skrycie pragnie, by ich dziecko było do nich podobne. Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że do tej pory nie zauważała, by jej córeczka przypominała ją wizualnie. Sytuacja jednak całkiem się zmieniła, gdy aktorka obejrzała swoje zdjęcie sprzed lat. „Gdy znalazłam to zdjęcie na profilu @klan.serial to pierwszy raz dostrzegłam w Emilce podobieństwo do mnie…” – napisała tancerka.
 
Agnieszka Kaczorowska przyznała, że jej córki są bardziej podobne do swego taty, jednak ona sama nie traci nadziei, że gdy podrosną – zaczną bardziej przypominać mamę: „Nasze córeczki są bardzo tatusiowe, ale po tym zdjęciu pozostaje mi nadzieja, że coś tam z mamy będą mieć”.

Agnieszka Kaczorowska nie pokazuje w sieci twarzy swoich córek, więc nie mamy możliwości, by dostrzec podobieństwo Emilki do mamy, gdy ta była jeszcze dzieckiem. A do kogo podobne są wasze dzieci? Odziedziczyły urodę po mamie, czy po tacie?

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak być idealną mamą
Psycholog Adriana Klos radzi jak być mamą idealną, nie tracąc przy tym możliwości spełniania swoich marzeń.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy