Agnieszka Kaczorowska karmi piersią i reklamuje zasłony
fot. screen Instagram/Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pokazuje zdjęcie z karmienia piersią, aby zareklamować… zasłony

Agnieszka Kaczorowska promuje w mediach społecznościowych naturalne karmienie – co należy pochwalić, w końcu pokarm mamy to najlepsze, co można dać dziecku w pierwszych miesiącach jego życia. Jednak wykorzystywanie tematu karmienia piersią do reklamowania zasłon… może nieco dziwić. A na pewno zastanawiać.
Hanna Szczesiak
Agnieszka Kaczorowska karmi piersią i reklamuje zasłony
fot. screen Instagram/Agnieszka Kaczorowska
Już od narodzin pierwszej córeczki Agnieszka Kaczorowska podkreślała, jak ważne jest dla niej karmienie piersią. Kilka miesięcy temu poinformowała nawet, że została dawczynią banku mleka – chce, aby z jej pokarmu mogły skorzystać maluszki, których mamy z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Tym razem urocze zdjęcie tancerki karmiącej małą Gabrysię wzbudza mieszane uczucia: zdjęcie z karmienia to tak naprawdę reklama zasłon.

Agnieszka Kaczorowska karmi i reklamuje zasłony

Aktorka była już krytykowana za robienie ze swoich profili w mediach społecznościowych „słupów reklamowych”. Rzeczywiście, reklamy produktów wszelkiej maści pojawiają się tam wyjątkowo często. I o ile nie ma nic złego w nawiązywaniu współprac reklamowych, o tyle brak odpowiednich oznaczeń zdjęć i udawanie, że zdjęcie nie jest reklamą, a jedynie uroczym rodzinnym obrazkiem, wydaje się niestosowne.

Od jakiegoś czasu Agnieszka Kaczorowska dba o to, by wszelkie posty reklamowe posiadały odpowiednie oznaczenia – tak, aby nikt nie miał wątpliwości, czy zamieszczony post jest sponsorowany. W tym przypadku oznaczeń przy zdjęciu nie ma.

Niewykluczone, że tancerka z dobroci serca chciała podzielić się z fankami kodem rabatowym, by i one mogły cieszyć się pięknymi zasłonami w niższej cenie... Jednak czy publikowanie zdjęcia z karmienia obok polecenia zasłon nie wydaje się nie na miejscu?
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy