kaczorowska
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska pozuje na plaży z dzieckiem. Chwali się figurą po porodzie?

Agnieszka Kaczorowska wypoczywa nad Bałtykiem i chętnie dzieli się zdjęciami z wakacji w rodzinnym gronie na swoim Instagramie. Tym razem tancerka zaprezentowała fanom idealną figurę niespełna rok po porodzie!
Katarzyna Gałązkiewicz
kaczorowska
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska już od roku jest mamą uroczej Emilki. Od tego czasu tancerka chętnie wypowiada się na temat opieki nad dziećmi i publikuje na Instagramie zdjęcia dokumentujące jej codzienność. Teraz młoda mama pochwaliła się w sieci idealną figurą.

Kaczorowska wypoczywa nad Bałtykiem 

Agnieszka Kaczorowska na tegoroczne wakacje wybrała się nad Bałtyk. Wraz z mężem i córką aktorka odkrywa uroki rodzimego wybrzeża. Jak podkreśliła Kaczorowska, mała Emilka podczas tego wyjazdu po raz pierwszy zobaczyła morze:

„Ileż radości może dać woda i piasek. Kocham obserwować jej radość, ciekawość świata i chęć doświadczania. I choć w wannie według Emi siedzenie nie ma sensu (...), to w morzu można byłoby siedzieć bez końca”  –  napisała w ostatnim instagramowym poście.

Podczas rodzinnego wyjazdu, Pelom dopisuje również pogoda. Na InstaStories tancerka pokazała, jak w towarzystwie męża łapie słoneczne promienie. Przy okazji mama małej Emilki zaprezentowała również swą nienaganną sylwetkę.
„Co zrobić, że jest idealnie” – napisała w udostępnionej relacji. 
Tancerka opublikowała także zdjęcia na plaży z córką.

Forma Agnieszki niespełna rok po porodzie robi imponujące wrażenie, na co zwracają uwagę także liczni obserwatorzy tancerki na Instagramie:

„Pięknie”
„Cudownie wyglądasz” – zachwycają się i trzeba przyznać, że mają rację!

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy