Agnieszka Kaczorowska spacerowała z córką w deszczu
fot. ONS.pl

Kaczorowska spaceruje z córką w deszczu i narzeka, że nie ma od tego sztabu ludzi

Aktorce zarzuca się, że jej macierzyństwo jest łatwiejsze niż innych mam, bo ma wokół siebie wiele osób do pomocy. Postanowiła udowodnić, że tak nie jest.
Milena Oszczepalińska
Agnieszka Kaczorowska spacerowała z córką w deszczu
fot. ONS.pl
Fanom Agnieszki Kaczorowskiej wydaje się, że gwiazda nie wie, co to prawdziwe macierzyństwo. Nieraz sugerowali pod jej postami w sieci, że na pewno w opiece nad córką Emilką pomaga jej sztab ludzi. Aktorka nie pozostawiała takich komentarzy bez odpowiedzi, jednak zdaje się, że niewiele to pomogło. Tym razem postanowiła pokazać w żartobliwy sposób, że naprawdę sama zajmuje się córką i nawet… chodzi są z nią na spacery, mimo ulewnej pogody.

Agnieszka Kaczorowska spaceruje z wózkiem w deszczu

Aktorka podzieliła się ze swoimi fanami na instastory filmikami ze spaceru, na który wybrała się wczoraj z Emilką. Choć pogoda nie dopisywała, Agnieszka musiała ubrać się i wyjść, ponieważ w domu, który niedawno kupiła wraz z mężem, wciąż jest remont i hałas wiertarki nie pozwalał córce zasnąć. „Gdzie jest ten sztab ludzi do pomocy?” – pytała z uśmiechem gwiazda, pchając wózek w strugach deszczu, opatulona ciepłą kurtką z kapturem.
Agnieszka Kaczorowska na spacerze z córką
Oczywiście to nieprawda, że Agnieszka Kaczorowska wysługuje się sztabem opiekunów do córki, ale ponieważ wciąż słyszy takie zarzuty, postanowiła pokazać, jak wygląda prawda.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

„Z cukru nie jesteś”

Aktorka wcale nie użala się nad swoim losem. Uznała, że spacer jest córce potrzebny i zwyczajnie zaspokoiła tę potrzebę. Koniec końców uznała też, że w sumie pogoda nie jest aż taka zła i przypomniała znaną wszystkim tezę, którą zawsze powtarzała jej babcia, czyli z cukru nie jesteś, nie rozpuścisz się”.

Żeby jednak taki spacer naprawdę wyszedł córce na dobre, znana mama zadbała o to, by dziewczynka nie zmokła, zakładając na wózek specjalną folię przeciwdeszczową. W końcu do tego one właśnie służą!
Wózek córki Agnieszki Kaczorowskiej

Też spacerujecie z dziećmi w każdą pogodę? Wielu specjalistów uważa, że to ważny czynnik budujący dziecięcą odporność, zgadzacie się z tym?

Folia przeciwdeszczowa to absolutny niezbędnik do wózka.Twój model nie ma jej w zestawie? Kup za grosze tutaj:

Źródło: instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy