Agnieszka Kaczorowska urodziła
fot. screen Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska BŁYSKAWICZNIE urodziła! „Poród, po którym czuję się HEROSKĄ”

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Aktorka została mamą po raz drugi, a mała Emilka doczekała się rodzeństwa. Dumna mama tą wspaniałą wiadomością podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Kaczorowska urodziła
fot. screen Instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska już jakiś czas temu zabrała głos w sprawie terminu swojego porodu. „Mogę mieć poród już za kilka dni. Tak naprawdę to decyzja mojej córeczki” – śmiała się na swoim InstaStories. Następnie aktorka pochwaliła się już spakowaną torbą do szpitala, wyznając, że nawet tam chce się czuć kobieco. W końcu nastał ten długo wyczekiwany dzień! Celebrytka właśnie potwierdziła, że jej druga pociecha jest już na świecie.

Agnieszka Kaczorowska urodziła!

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że po raz drugi została mamą dziewczynki. Razem z mężem wybrali dla niej śliczne imię – Gabrysia, które ma wyjątkowe znaczenie.

„Trzymam w rękach kolejny cud życia. To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… Taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską!” – napisała na Instagramie tancerka. „Natura jest niesamowita. A kobieta jest siłą!” – dodała, po czym podziękowała za świetną opiekę w szpitalu w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny.

Dodała, że po raz kolejny upewniła się, że jej mąż, Maciej Pela, to jej druga połówka – tancerz towarzyszył jej przy porodzie. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów aktorki. My również się do nich przyłączamy! 
 


Zobacz także: 
Redakcja poleca: Zazdrość o rodzeństwo - film
Nie wiesz jak poradzić sobie z zazdrością starszego dziecka o młodsze? Zobacz co na ten temat mówi psycholog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy