Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spędzają urlop bez dziecka
fot. screen Instagram/agakaczor/maciek.pela

Agnieszka Kaczorowska wyjechała z mężem bez dziecka. „Próba generalna przed porodem”

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już niedługo powitają na świecie drugą córeczkę. Żeby przygotować 2-letnią Emilkę na narodziny młodszej siostry, postanowili wyjechać na krótki urlop tylko we dwoje.
Hanna Szczesiak
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spędzają urlop bez dziecka
fot. screen Instagram/agakaczor/maciek.pela
Poród Agnieszki Kaczorowskiej zbliża się wielkimi krokami. Mama 2-letniej Emilki zdecydowała się po raz pierwszy zostawić córkę na noc pod opieką babci. Zrobiła to z troski o córkę.

Agnieszka Kaczorowska zostawiła córkę pod opieką babci

„Jedziemy pierwszy raz od dwóch lat gdzieś sami bez naszej kochanej Emilki. Od kiedy się urodziła, to wszędzie jeździliśmy wszyscy razem. Taka próba generalna przed porodem. Ciekawa jestem, jak to będzie, czy odpoczniemy, czy będziemy cały czas oglądać na kamerce, jak śpi i jak sobie radzi z babusią” – poinformowała tancerka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Czas spędzony tylko z babcią, bez rodziców, ma przygotować dziewczynkę na to, co wydarzy się po narodzinach Gabrysi (niedawno tancerka poinformowała, że właśnie to imię będzie nosiła jej druga córka). Nieobecność Agnieszki Kaczorowskiej przy córeczce, a do tego powrót do domu z noworodkiem, może wywołać u 2-latki silne emocje. Aktorka nie chce, by Emilka zbyt mocno przeżywała zmiany, które już niedługo nastąpią.

„Zależało mi, żeby Emilka nie miała skumulowanych wszystkich emocji naraz. Także teraz przygoda, że zostaje tylko z babcią na dłużej niż kilka godzin po raz pierwszy” – tłumaczyła młoda mama.

Po relacjach na Instagramie można wnioskować, że małżeństwo naprawdę dobrze się bawi. Każdy rodzic jednak wie, że zostawienie dziecka po raz pierwszy pod opieką babci czy opiekunki na całą noc to spory stres. Częściej dla rodzica niż dla dziecka…

Zobacz także:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy