Agnieszka Kaczorowska dostała prezent od córki
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska wzruszona prezentem od córki: o tym marzy każda mama!

Agnieszka Kaczorowska świętowała urodziny razem z najbliższymi, ale to od małej Emilki dostała najpiękniejszy prezent, jaki może sobie wymarzyć mama.
Magdalena Drab
Agnieszka Kaczorowska dostała prezent od córki
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska obchodziła wczoraj 28. urodziny. Z tej okazji w jej mediach społecznościowych nie mogło zabraknąć zdjęć z rodzinnego świętowania, kwiatów, prezentów i podziękowań. Ale serca fanów tancerki skradła córeczka Kaczorowskiej, która akurat w tym wyjątkowym dniu postanowiła zaskoczyć mamę najwspanialszym upominkiem.

Agnieszka Kaczorowska dostała prezent urodzinowy od córki

Kaczorowska skończyła wczoraj 28 lat, a w sieci pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mężem oraz pięknym bukietem róż. W krótkim filmiku podziękowała też za liczne wiadomości z najlepszymi życzeniami od fanów. Ale to nie wszystko: najcudowniejszy prezent podarowała dumnej mamie niespełna roczna córeczka, o czym Kaczorowska również poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Właśnie w urodziny Agnieszki mała Emilka zaczęła chodzić! Film z pierwszymi krokami dziewczynki, która po przejściu kilku metrów wpada w ramiona szczęśliwej mamy, spotkał się z bardzo ciepłą reakcją fanek Kaczorowskiej. „Obejrzałam ten filmik, jak malutka idzie, chyba ze sto razy!!! Nie mogę się na Was napatrzeć!!! Widać mnóstwo miłości i szczęścia!”, „Ojejku!! Najpiękniejszy prezent świata! Brawo dla bohaterki” − piszą zachwycone internautki. Rzeczywiście, to bardzo wzruszające chwile! (przewiń w prawo, by zobaczyć filmik)

Warto zwrócić uwagę, że na imprezę urodzinową Kaczorowskiej mama i córka wybrały identyczne sukienki w panterkę. To stylowy i uniwersalny wzór: nadaje się na letnią uroczystość i na spacer.
 
Dla córeczki koniecznie kup taki sam model sukienki − nawet jeśli jeszcze jest malutka, będzie przeszczęśliwa, że wygląda jak mama!
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.

Kiedy dziecko zaczyna chodzić?

Córka Agnieszki Kaczorowskiej postawiła swoje pierwsze samodzielne kroki tuż przed pierwszymi urodzinami, czyli wręcz książkowo. Zwykle dzieci zaczynają chodzić między 12. a 15. miesiącem życia, choć zdarzają się takie, które stają na nogi w wieku 10 albo i 16 miesięcy. Jeśli roczniak sprawnie raczkuje, ale wciąż nie chodzi, nie niepokój się: to normalne, że każde dziecko rozwija się we własnym tempie. Warto jednak stwarzać dziecku jak najlepsze warunki do trenowania nauki chodzenia (chwytaj malucha za ręce, zachęcaj do pokonywania krótkich dystansów na własnych nogach).

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy