Agnieszka Kaczorowska hejtowana za reklamy
fot. Instagram

Wzruszona Agnieszka Kaczorowska chwali się córką, a w tle... ŻELAZKO. „Zarabianie jest fajne. Polecam!”

Agnieszka Kaczorowska dodała ważny wpis na Instagramie: opisała, ile radości daje jej oglądanie starych zdjęć córki i jednocześnie zachęciła mamy do kolekcjonowania wspomnień – zdjęć i filmików z dziećmi w roli głównej. Niestety, po raz kolejny jej wypowiedź została mocno skrytykowana.
Magdalena Drab
Agnieszka Kaczorowska hejtowana za reklamy
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska nieustannie dzieli się z fanami najpiękniejszymi chwilami ze swojej rodzinnej codzienności. Tym razem pokazała, jak wspólnie z córką ogląda stare zdjęcia. Post jednak bardzo rozbawił niektóre fanki. „Po co tam stoi to żelazko?” – pytają zażenowane.

Agnieszka Kaczorowska cieszy się wspomnieniami. I znów fala hejtu!

Posty Agnieszki Kaczorowskiej wzbudzają skrajne emocje wśród internautek: mamy podziwiają ją za dystans i chwalą za zrozumienie macierzyńskich dylematów. Inne zaś wciąż nie mogą zrozumieć, dlaczego niektóre z postów aktorki zawierają reklamy przeróżnych produktów. To sztuczne i złe – komentują, wskazując na jej ustawione zdjęcia i „wykorzystywanie dziecka do zarabiania pieniędzy”. Na najnowszej fotografii bowiem gwiazda „Klanu” pozuje z córką na tle żelazka, w opisie zaś zachęca do skorzystania z promocji i zakupu produktu.

„Uwierz, że też mamy dzieci tak samo wspaniałe i mądre jak twoje, ale kochamy ich po cichu, dla siebie, tak od serca, a nie zarabiając na tym, bez show”.

Jedna z fanek posunęła się nawet o krok dalej, sugerując, że tancerka powinna... dzielić się gadżetami, które dostaje od reklamodawców: „Reklamujecie i dostajecie dla dzieci milion produktów, dziecko tonie w przepychu, a setek rodzin nie stać na podstawowe rzeczy dla dzieci. Można się czasem podzielić, wesprzeć, ale po co? Lepiej się lansować”.

Celebrytka zwykle nie pozostawia takich oskarżeń bez odpowiedzi. Tym razem także skwitowała dyskusję z właściwym sobie poczuciem humoru: „Proszę kochać po swojemu, ja zrobię to po swojemu... I tak najważniejsze, żeby dzieci były kochane. PS. Zarabianie kasy jest fajne. Polecam!”.

W pełni podzielamy zdanie Agnieszki Kaczorowskiej, w końcu zarabianie w taki czy inny sposób nie wyklucza miłości do dziecka. To tym ważniejsze, że swoim najnowszym wpisem aktorka promuje naprawdę fajną akcję, dzięki której marka Tefal planuje zaopatrzyć Instytut Matki i Dziecka w specjalne fotele do kangurowania. Warto wziąć udział!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy