Agnieszka Kaczorowska
fot. ONS.pl

Sukienka Agnieszki Kaczorowskiej jest obłędna! Jej córeczka ma identyczną (i my też chcemy!)

Aktorka uwielbia eleganckie stylizacje. Nie zrezygnowała z nich tylko dlatego, że została mamą. Co więcej, córkę ubiera podobnie!
Milena Oszczepalińska
Agnieszka Kaczorowska
fot. ONS.pl
Agnieszka Kaczorowska potrafi zadać szyku! Przy okazji wyborów parlamentarnych pokazała się na instagramie w długiej sukience w kolorze pudrowego różu w duże kolorowe motyle. Jej kreacja zachwyciła internautów, fanki licznie pytały, gdzie można kupić podobną. Okazuje się jednak, że ubranko w taki sam wzór ma jej malutka córka, Emilka. Tancerka z dumą zaprezentowała ich jednakowe stylizacje w sieci. To zdjęcie przywołuje wiosnę!

Słodkie, różowe zdjęcie Agnieszki z córką

Choć ten piękny obrazek na zdjęciu zupełnie tego nie odzwierciedla, Agnieszka przez ostatnich kilka dni nie czuła się najlepiej. Musiała leżeć w łóżku z gorączką i bólem gardła. W trosce o bezpieczeństwo córki, starała się unikać z nią bliskiego kontaktu. Teraz, gdy czuje się już lepiej, podzieliła się z fanami pewną refleksją. Napisała: „Nie sądziłam, że 3 dni leżenia w łóżku z temperaturą i okropnym bólem gardła przyniesie taką tęsknotę za tuleniem i zabawami z Emilką!”. Wyjawiła też, że po tej kilkudniowej rozłące nie zamierza odstępować córki na krok.

Do postu załączyła wspomniane wyżej zdjęcie. Zarówno ona, jak i córeczka mają na nim różowe ubrania w motyle – aktorka sukienkę, a Emilka pajacyk z kapturem. Dziewczynce ze stroju wystają jedynie małe stópki. Przyznajcie, że wyglądają razem ślicznie:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Niestety sukienka Agnieszki Kaczorowskiej nie należy do najtańszych. To model marki Lamita. Kosztuje 460 zł. Jeśli jednak lubisz ubrania z podobnymi wzorami, może spodobają ci się te. Są o wiele tańsze, a wyglądają równie fajnie!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Stare imiona – dla dziewczynek i dla chłopców, najpopularniejsze 100 lat temu i nadal modne [WIDEO]
Mamy dla was zestaw starych imion, które były najpopularniejsze w czasach naszych dziadków i pradziadków. Niektóre z nich nadal są bardzo modne i biją rekordy popularności!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy