Agnieszka Kaczorowska
fot. ONS.pl

Sukienka Agnieszki Kaczorowskiej jest obłędna! Jej córeczka ma identyczną (i my też chcemy!)

Aktorka uwielbia eleganckie stylizacje. Nie zrezygnowała z nich tylko dlatego, że została mamą. Co więcej, córkę ubiera podobnie!
Milena Oszczepalińska
Agnieszka Kaczorowska
fot. ONS.pl
Agnieszka Kaczorowska potrafi zadać szyku! Przy okazji wyborów parlamentarnych pokazała się na instagramie w długiej sukience w kolorze pudrowego różu w duże kolorowe motyle. Jej kreacja zachwyciła internautów, fanki licznie pytały, gdzie można kupić podobną. Okazuje się jednak, że ubranko w taki sam wzór ma jej malutka córka, Emilka. Tancerka z dumą zaprezentowała ich jednakowe stylizacje w sieci. To zdjęcie przywołuje wiosnę!

Słodkie, różowe zdjęcie Agnieszki z córką

Choć ten piękny obrazek na zdjęciu zupełnie tego nie odzwierciedla, Agnieszka przez ostatnich kilka dni nie czuła się najlepiej. Musiała leżeć w łóżku z gorączką i bólem gardła. W trosce o bezpieczeństwo córki, starała się unikać z nią bliskiego kontaktu. Teraz, gdy czuje się już lepiej, podzieliła się z fanami pewną refleksją. Napisała: „Nie sądziłam, że 3 dni leżenia w łóżku z temperaturą i okropnym bólem gardła przyniesie taką tęsknotę za tuleniem i zabawami z Emilką!”. Wyjawiła też, że po tej kilkudniowej rozłące nie zamierza odstępować córki na krok.

Do postu załączyła wspomniane wyżej zdjęcie. Zarówno ona, jak i córeczka mają na nim różowe ubrania w motyle – aktorka sukienkę, a Emilka pajacyk z kapturem. Dziewczynce ze stroju wystają jedynie małe stópki. Przyznajcie, że wyglądają razem ślicznie:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Niestety sukienka Agnieszki Kaczorowskiej nie należy do najtańszych. To model marki Lamita. Kosztuje 460 zł. Jeśli jednak lubisz ubrania z podobnymi wzorami, może spodobają ci się te. Są o wiele tańsze, a wyglądają równie fajnie!

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy