Agnieszka Kaczorowska karmi piersią
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska zachwala karmienie piersią: zamierza karmić bardzo długo!

Agnieszka Kaczorowska nie wyobraża sobie karmienia innego niż naturalne, a w sieci właśnie pochwaliła się pięknym zdjęciem jednego z pierwszych karmień drugiej córki, Gabrysi. „Przygoda zaczęła się od początku” – ogłosiła aktorka. Czy potrwa tak długo, jak karmienie pierwszej córki?
Magdalena Drab
Agnieszka Kaczorowska karmi piersią
fot. Instagram
Z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią (1 sierpnia) Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak przystawia do piersi nowo narodzoną córkę. Choć naturalne karmienie dla wielu kobiet bywa trudne, dla aktorki to niesamowite doświadczenie. Czy starczy jej wytrwałości, by karmić tak długo jak w przypadku pierwszego dziecka?

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią

Aktorka na przepięknym zdjęciu przystawia do piersi noworodka – to niemal identyczna fotografia jak ta, którą młoda mama zrobiła sobie ze starszą córką niedługo po jej narodzinach. Agnieszka Kaczorowska jest pełna sił i nadziei, że i tym razem karmienie piersią potrwa długo.

„Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku… Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej! Na razie się siebie uczymy...” – napisała na Instagramie.

Tancerka wyznała też, że zamierza przekazywać część swojego mleka do banku mleka kobiecego – to wspaniały gest! Dodała jednocześnie otuchy mamom, które karmią piersią. Agnieszka Kaczorowska z pewnością jest świadoma, jak wiele trudności napotykają one na swojej drodze – w końcu sama odstawiła starszą Emilkę od piersi, bo czuła, że... karmienie ją wykańcza.

„Każda z nas dokonuje swoich wyborów. Za każdą z nas stoi inna historia. Temat karmienia jest drażliwy, o czym przekonuję się tutaj od ponad dwóch lat… Natomiast z okazji #swiatowydzienkarmieniapiersia chcę po prostu z całego serca życzyć wszystkim mamom siły i wytrwałości w #KP. Niesie to za sobą ogrom korzyści dla Maluszka i dla Mamy” – podkreśliła.

My także ślemy młodej mamie słowa otuchy i wsparcia. I życzymy powodzenia!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy