Figura Agnieszki Kaczorowskiej
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska zachwyca figurą: stawia na piękno nawet po porodzie!

Agnieszka Kaczorowska, mimo nawału rodzicielskich obowiązków przy dwojgu małych dzieci, nie przestaje zachwycać. Na krótko po porodzie aktorka może pochwalić się perfekcyjną figurą i promiennym uśmiechem – jak ona to robi?
Magdalena Drab
Figura Agnieszki Kaczorowskiej
fot. Instagram
Szczęście Agnieszki Kaczorowskiej widać jak na dłoni: na zdjęciach i filmikach aktorka uśmiecha się do fanów, żartuje i chwali się sylwetką. Jak to możliwe, że nawet tuż po porodzie młoda mama wygląda perfekcyjnie?

Agnieszka Kaczorowska po porodzie

Aktorka i tancerka, znana z zamiłowania do piękna, cały czas udowadnia, że jest prawdziwą estetką. Na jej instagramowych zdjęciach próżno szukać jakichkolwiek niedociągnięć czy skaz. Nawet tuż po urodzeniu drugiego dziecka Agnieszka Kaczorowska chce wyglądać idealnie. Ostatnio pokazała, jak pełna pozytywnej energii tańczy przed lustrem. Jej zdaniem znakomite samopoczucie to efekt działania oksytocyny. A zachwycająca sylwetka? Domyślamy się, że dobrą formę Agnieszka Kaczorowska zawdzięcza wysportowanemu ciału i zdrowej diecie.

Warto przy tym pamiętać, że każda kobieta wraca do formy po ciąży we własnym tempie. A piękno... to pojęcie względne.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Z Martą Król o formie po ciąży - film
Przeraża cię perspektywa zrzucania kilogramów po ciąży? Nie martw się, może powrót do formy po ciąży będzie łatwiejszy niż myślisz. Zobacz wypowiedź Marty Król, mamy dwójki dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 2 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy