Kaczorowska zaprasza na darmowe lekcje tańca
fot. Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska zaprasza ciężarne fanki na DARMOWE LEKCJE TAŃCA!

Aktorka i tancerka, która obecnie jest w drugiej ciąży, przygotowała niezwykłą niespodziankę dla wszystkich swoich fanek – zwłaszcza przyszłych mam!
Aleksandra Zaborowska
Kaczorowska zaprasza na darmowe lekcje tańca
fot. Instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska podzieliła się swoim „roztańczonym” filmikiem, który nagrała na pomoście w trakcie swoich rajskich wakacji na Malediwach. Pod filmem podzieliła się historią o swoich treningach tańca w pierwszej ciąży i wyjątkowych, DARMOWYCH warsztatach dla fanek!

Agnieszka Kaczorowska będzie uczyć tańca w ciąży

„MAM DLA WAS NIESPODZIANKĘ. Będąc w ciąży z Emilką prowadziłam w swojej szkole tańca zajęcia z tańca dla kobiet w ciąży... Teraz chcę działać szerzej i żeby każda z Was mogła skorzystać. Co czwartek, zapraszam Was na LIVEa, podczas którego będziemy sobie razem ćwiczyć i poznawać różne aktywności pod okiem specjalistów, trenerów różnych dziedzin sportu. Na koniec każdego spotkania poprowadzę dla Was również 15 minut delikatnego treningu tanecznego. Oczywiście wszystko co się będzie odbywać będzie dostosowane do kobiet w ciąży. Jeśli nie masz wskazań do leżenia, to koniecznie dołącz do nas TUTAJ w każdy czwartek!” – napisała gwiazda.

Fanki Kaczorowskiej od razu zadeklarowały chęć udziału w wyjątkowych lekcjach z tancerką.

„Super pomysł!”, „Będę, chociaż w ciąży nie jestem!” – rozpisywały się zachwycone internautki.

Agnieszka podkreśliła także, że lekcje live będą zapisywane, aby każda chętna mogła wziąć w nich udział w dogodnej dla siebie godzinie.

Skorzystacie?
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy