Agnieszka Kaczorowska zdradziła, kiedy rodzi! To już ostatnie chwile
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, kiedy rodzi! To już ostatnie chwile

Agnieszka Kaczorowska lada moment ponownie zostanie mamą, a wciąż jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie. Teraz zdradziła swoim fanom, kiedy może dojść do szczęśliwszego rozwiązania!
Agnieszka Kaczorowska zdradziła, kiedy rodzi! To już ostatnie chwile
fot. Instagram
Mimo afery z „modą na brzydotę” Agnieszka Kaczorowska wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Gwiazda nie zaniedbuje swoich fanów i mimo zaawansowanej ciąży wciąż pozostaje aktywna w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie zdradziła, że już szykuje się do porodu. 

Agnieszka Kaczorowska szykuje się do porodu

„Mogę mieć poród już za kilka dni. Tak naprawdę to decyzja mojej córeczki” – śmiała się Agnieszka Kaczorowska na swoim InstaStories. Już wcześniej zdradziła, że nazwie dziecko Gabrysia. Przypomnijmy, że tancerka i jej mąż Maciej Pela wychowują już jedną córkę, Emilię. 
 

Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Kaczorowska lada chwila po raz drugi zostanie mamą. Kiedy dokładnie? Tego nie wiadomo. Porodu naturalnego nie sposób przecież przewidzieć. Lekarz wyznacza termin, ale dzidziuś może poczuć się gotowy, by przyjść na świat w innym momencie. 
 

Agnieszce Kaczorowskiej i jej rodzinie życzymy dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy