Agnieszka Włodarczyk chce jechać na wakacje
fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk chce jechać na wakacje z niemowlakiem. Ale ma problem!

Agnieszka Włodarczyk marzy o letnim wypoczynki i zastanawia się, czy może jechać na dalekie wakacje z malutkim dzieckiem. Podała nawet wiek maluszka, w którym jej zdaniem zagraniczny wyjazd byłby bezpieczny.
Magdalena Drab
Agnieszka Włodarczyk chce jechać na wakacje
fot. Instagram
Agnieszka Włodarczyk myśli o wakacjach, ale na razie jej plany ogranicza... noworodek. Aktorka boi się wyjechać z dzieckiem gdzieś, gdzie nie miałaby dostępu do lekarzy. Chce jednak odbyć pierwszą podróż najszybciej, jak to będzie możliwe.

Agnieszka Włodarczyk planuje wakacje z dzieckiem. Nie za wcześnie?

Aktorka niedawno została mamą i jako początkujący rodzic uczy się opieki nad maleństwem. Pyta przy tym o rady swoje fanki w mediach społecznościowych – jeden z jej ostatnich dylematów to podróże z małym dzieckiem. Agnieszka Włodarczyk chciałaby wyjechać, ale jako mama noworodka nie wyobraża sobie wycieczek w bardziej odległe miejsca niż... centrum miasta.

„Nie wiem, może to kwestia organizacji… a może fakt, że póki co wolę być bliżej "naszych" lekarzy, jakby odpukać cokolwiek się działo…” – wyjaśniła.

Agnieszka Włodarczyk spytała o zdanie internatów, ale jej zdaniem dalekie podróże z ok. 4-miesięcznym dzieckiem są do przyjęcia. Nie ma przy tym dla niej znaczenia środek transportu: może podróżować z dzieckiem zarówno samolotem, jak i samochodem. Większość fanów doradziła jej podobnie – odczekanie kilku miesięcy.

Jesteśmy przekonane, że gdy młoda mama okrzepnie w nowej roli, świetnie przygotuje się też do pierwszej podróży!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak przewozić małe dziecko na rowerze? (video)
Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając fotelik rowerowy dla dziecka. Poznaj cechy dobrego fotelika rowerowego.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy