Agnieszka Włodarczyk chudnie po porodzie
fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk chudnie po porodzie. Dobrze jej idzie!

Agnieszka Włodarczyk postanowiła sprawdzić, o ile spadła jej waga zaledwie tydzień po porodzie. Okazało się, że aktorka dużo już schudła!
Magdalena Drab
Agnieszka Włodarczyk chudnie po porodzie
fot. Instagram
Agnieszka Włodarczyk zdradziła, ile przytyła w ciąży – przybyło jej sporo kilogramów, ale już tydzień po porodzie aktorka przeżyła miłe zaskoczenie. Waga pokazała, że chudnie w szybkim tempie!

Agnieszka Włodarczyk schudła po porodzie

Aktorka wróciła już ze szpitala do domu i od razu wskoczyła na wagę. Chciała sprawdzić, ile schudła, ale jak zaznaczyła – „z ciekawości”, a nie dlatego, że waga po ciąży spędza jej sen z powiek. Wynik – minus 8 kg! To dużo jak na niecały tydzień. Agnieszka Włodarczyk podkreśliła, że wcale nie liczyła na większy spadek wagi, bo zwyczajnie się tym nie przejmuje. 

„Bez ciśnienia, ale jestem ciekawa po prawie tygodniu od porodu. Spadło 8 z prawie 20 kg 'nadwagi'” – powiedziała aktorka, ujawniając przy tym, ile przytyła w czasie całej ciąży.

Agnieszka Włodarczyk waga po ciąży
Przypominamy, że spadek kilogramów po porodzie jest naturalny – odchodzi waga dziecka, wód płodowych, łożyska. W kolejnych tygodniach warto jednak zachować rozsądek, zdrowo się odżywiać i unikać restrykcyjnych diet – dla zdrowia swojego i dziecka karmionego piersią.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Z Martą Król o formie po ciąży - film
Przeraża cię perspektywa zrzucania kilogramów po ciąży? Nie martw się, może powrót do formy po ciąży będzie łatwiejszy niż myślisz. Zobacz wypowiedź Marty Król, mamy dwójki dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy