Agnieszka Włodarczyk usłyszała niemiły komentarz
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk dostała złośliwy komentarz na temat swojego wyglądu

Między troską a wścibskością jest bardzo cienka granica. Przykładem tego jest wiadomość, którą otrzymała Agnieszka Włodarczyk od jednej ze swoich fanek.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Włodarczyk usłyszała niemiły komentarz
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk już niedługo zostanie mamą. Aktorka relacjonuje przebieg swojej ciąży poprzez media społecznościowe. Wyraźnie jednak stawia granice, czego dowód dała ostatnio, publikując niemiły komentarz pod swoim adresem.

Przykra wiadomość

Agnieszka Włodarczyk zamieściła na swoim Instastories wiadomość, którą napisała do niej jedna z fanek. Internautka, choć zapewniała, że nie chce być złośliwa, sprawiła przykrość przyszłej mamie, komentując jej wagę i wygląd. „To nie złośliwe, ale chyba zaczęłaś mocno trzymać wodę, więc to już tuż tuż. U mnie 16 miesięcy temu tak było. Trzymam kciuki i pozdrawiam” – brzmi treść wiadomości, jaką otrzymała aktorka.

Agnieszka Włodarczyk zareagowała na komentarz internautki, pisząc: „Napisalibyście do obcej kobiety taką wiadomość, niezależnie od tego, czy to prawda, czy nie?”.

Jakie macie zdanie na ten temat? Nic dziwnego, że takie słowa zdenerwowały aktorkę, ponieważ jest to „wchodzenie z butami” w cudze życie? A może przyszła mama niepotrzebnie się unosi?
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy