Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży! Ukrywała to pod luźnymi ubraniami, do lekarza płynęła łódką

Agnieszka Włodarczyk jest w pierwszej ciąży! Gwiazda mogła w spokoju cieszyć się jej początkiem. Sprzyjał temu fakt, że była wtedy poza granicami Polski. Stan błogosławiony aktorka ukrywała także na zdjęciach: pod luźnymi ubraniami lub wrzucając jedynie selfie.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk wczoraj ogłosiła, że jest w ciąży. Jest to wielkie wydarzenie, ponieważ aktorka po raz pierwszy zostanie mamą. Aga ostatnie miesiące spędziła na egzotycznych wakacjach, dzięki czemu łatwiej było jej zachować ciążę w tajemnicy, jednak musiała mierzyć się z pewnymi trudnościami, np. płynąć łódką do lekarza. W trosce o bezpieczeństwo dziecka i swoje –  wróciła niedawno do Polski.

„Nowy rozdział” - pierwsza ciąża Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk poinformowała, że jest w ciąży. Radosną nowinę przekazała, publikując na Instagramie zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Pozuje na nim razem z przyszłym tatą – Robertem Karasiem. Aktorka dodała do zdjęcia opis: „nowy rozdział”. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Początek ciąży - trudności

Agnieszka wyjawiła na InstaStory, jak wyglądał początek jej ciąży. Z racji tego, że przebywała wtedy w Indonezji, był on dość specyficzny.
„Jak będę mieć chwilę, to opowiem wam o tęsknocie za ogórkami kiszonymi na wyspie Gili, które ciężko było dostać i o mojej wizycie u lekarza na Lombok. Myślę, że taką wizytę zapamiętam do końca życia, dlatego że tutaj już nigdy nie przytrafi mi się przygoda pt: chcę jechać do lekarza, no to najpierw muszę wsiąść na łódkę, a później dojechać taksówką jakieś 2 godziny do szpitala. Było zupełnie inaczej niż w Polsce" – zdradziła aktorka. 

Gratulacje od celebrytów i fanów

Pod postem, który opublikowała Aga, pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów. Nie zabrakło też pozytywnych komentarzy od znanych osób. 

„Gratulacje Agnieszka ❤️❤️❤️ strasznie się cieszę 🥰 Radzio przyłącza się do gratulacji ❤️❤️❤️” - napisała Małgosia Rozenek. Radości nie kryła również Aga Woźniak-Starak: „Aaaaaaaa!!!!!! Czad!🔥👌🏻😍” i Marta Wierzbicka: „Aga ! Jaka to jest wspaniała wiadomość ! Gratuluje Wam 💜💜”. Gratulacje złożyła też Kaja Paschalska: „Aaaaaagaa!!! Jak cudownie!!! ❤️❤️❤️ gratulacje 😘”.

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy