Agnieszka Włodarczyk publicznie karmi piersią
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk karmi piersią w restauracji. Fanki: „Dobrze, że normalizujesz publiczne karmienie!”

Agnieszka Włodarczyk jeszcze do niedawna obawiała się publicznego karmienia piersią. Ostatnio jednak zmusiła ją do tego sytuacja. Internautki są zachwycone, że aktorka normalizuje karmienie piersią w miejscach publicznych.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Włodarczyk publicznie karmi piersią
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk jakiś czas temu wyznała, że od czasu urodzenia Milanka nie była jeszcze w restauracji. Dla młodej mamy publiczne karmienie piersią było zbyt intymnym przeżyciem. Aktorka nie chciała, żeby przyglądali jej się obcy ludzie. Teraz jednak po raz pierwszy nakarmiła swoje dziecko piersią w miejscu publicznym.

Karmienie piersią w restauracji

Aktorka pochwaliła się na Instagramie spontanicznym wyjściem do restauracji. Młoda mama nie zabrała ze sobą najpotrzebniejszych rzeczy, między innymi mleka dla synka. „Kiedy mały zasnął, a Ty na spontanie chcesz szybko wyjść i zapominasz wziąć ze sobą butelki, mleka i pieluch. Wtedy zasada »nie karmię publicznie« jakby nie istnieje” – zaczęła swój wpis Agnieszka Włodarczyk.

Młoda mama cieszyła się również, że w restauracji w tym czasie nie było tłumów: „Dobrze dla nas, że w restauracji nie było ludzi…”.
 

Komentarze innych mam

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy innych mam na temat publicznego karmienia piersią:

„Dobrze, że normalizujesz publiczne karmienie! To zupełnie ok”;
„Są sytuacje, że i tłum ludzi nie przeszkodzi w karmieniu publicznie”;
„Ja karmiłam wszędzie bez względu na okoliczności. Jest tyle golizny dookoła, zewsząd wylewające się silikony, że moim zdaniem widok nawet kawałka kobiecej piersi nie powinien nikogo gorszyć”;
„Nie ma się czego wstydzić, nawet jakby restauracja była pełna ludzi – karmienie dziecka to powód do dumy”.

Każda mama inaczej podchodzi do tego tematu. Dla Agnieszki Włodarczyk jest to mało komfortowe, natomiast niektóre celebrytki traktują to jako coś zupełnie naturalnego. Ida Nowakowska karmiła swojego synka na spacerze, a Lara Gessler w knajpkach, twierdząc, że „po to są właśnie piersi”.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy