Agnieszka Włodarczyk boi się o dziecko
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk obawia się o synka: „Odnoszę wrażenie, że tylko ja noszę go prawidłowo”

Agnieszce Włodarczyk, podobnie jak innym mamom, towarzyszy wiele lęków o dziecko. Aktorka opublikowała na Instagramie bardzo szczery wpis, w którym opowiedziała o swoich emocjach, a także zwierzyła się ze swoich obaw o Milanka.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Włodarczyk boi się o dziecko
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą, często zabiera głos w kwestiach dotyczących macierzyństwa. Jakiś czas temu przyznała, że bardzo obawiała się płaczu synka na spacerze. Teraz wypowiedziała się na temat strachu, który towarzyszy jej, gdy ktoś bierze jej dziecko na ręce.

Strach o synka

Agnieszka Włodarczyk zapytała niedawno fanki, czy one również obawiają się, gdy ludzie biorą ich dziecko na ręce: „A jak to jest z pozwalaniem innym na branie na ręce Waszego szkraba? Czy dla Was to nie był na początku problem?”.

Aktorka przyznała, że sama miała (i nadal ma) duże obawy w takich sytuacjach: „Ja się bałam – zresztą do tej pory mam lęk o to, czy ktoś go nie upuści. I odnoszę wrażenie, że tylko ja noszę go prawidłowo. Tak, wiem, to już zakrawa na niezłą schizę, ale wydaje mi się naturalne takie zachowanie”.

Młoda mama przyznała również, że obawia się tego, że lęk o dziecko będzie towarzyszyć jej również w przyszłości: „Tylko strach pomyśleć, w którą stronę to u mnie pójdzie... Przecież dziecko potem siada, je (tutaj również moja wyobraźnia skręca w niewłaściwą stronę, że się zadławi, zakrztusi itd.), chodzi, a o pływaniu i pierwszych lekcjach na basenie nie wspomnę”. „Jak żyć bez tego strachu o wszystko?” – podsumowała swój wpis.

Komentarze fanek

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanek Agnieszki Włodarczyk, które również podzieliły się swoimi doświadczeniami:

„Zaufać. Tak jak pozwalamy sobie myśleć o złych rzeczach (co niestety jest naturalne i czasem dobre), to pokierować myśli w stronę dobrych wizji: moje dziecko ponosi ktoś fajny i bardziej doświadczony”;
„Pierwsze miesiące z pierwszym dzieckiem to było pasmo wizji najgorszych scenariuszy. Bez przerwy myślałam, że coś mu się może stać. Niestety doprowadziło mnie to do miejsca, w którym przez cały dzień siedziałam smutna i zmartwiona. Potem na szczęście mi przeszło”;
„Tak jest przy pierwszym dziecku, przy trzecim już czekasz, kiedy ktoś przyjdzie i się zajmie Twoim dzieckiem”;
„Przy drugim dziecku jest już się troszkę mniej wrażliwym na pewne rzeczy, ale generalnie strach nie opuszcza nigdy...”.

Rodzinna fotografia

Choć na Instagramie Agnieszki Włodarczyk dominują zdjęcia małego Milana, teraz aktorka zdecydowała się opublikować fotografię, na której możemy obejrzeć trzy pokolenia jej rodziny. Aktorka zapozowała ze swoim synkiem oraz babcią, która dla Milanka jest prababcią. Internauci byli pod dużym wrażeniem tego, jak świetnie wygląda przedstawicielka najstarszego pokolenia w rodzinie. Fani zauważyli też ogromne podobieństwo aktorki do babci.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy