Agnieszka Włodarczyk po porodzie
fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk po porodzie: w szpitalu panują surowe warunki!

Agnieszka Włodarczyk wciąż przebywa w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie po porodzie. Młoda mama bez sprzeciwu poddaje się ograniczeniom sanitarnym i nawet podczas odwiedzin synka zakłada maseczkę.
Magdalena Drab
Agnieszka Włodarczyk po porodzie
fot. Instagram
Agnieszka Włodarczyk jest już przeszczęśliwą mamą małego Milana. Osłabiona po porodzie spędza czas w szpitalu, gdzie panują dość surowe warunki. Z powodu pandemii tata musiał opuścić rodzinę tuż po narodzinach dziecka, a poruszając się po szpitalnych korytarzach, gwiazda zakłada maseczkę.

Agnieszka Włodarczyk cieszy się pierwszymi chwilami z synkiem

Dumna mama pochwaliła się zdjęciem synka tuż po porodzie. Potem pokazała fanom, jak przygląda się małemu Milanowi na szpitalnym korytarzu – w maseczce ochronnej na twarzy. To wymóg szpitala, który obowiązuje wszystkich pacjentów, nawet mamy po porodzie. Ze względu na trwającą pandemię w przestrzeniach wspólnych trzeba zasłaniać usta i nos, a gwiazda to respektuje. 

Jak wynika z relacji Agnieszki Włodarczyk, aktorka porusza się jeszcze na wózku, ale mamy nadzieję, że szybko nabierze sił i będzie mogła cieszyć się synkiem w domu.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Za próbę kradzieży łożyska żony ma wyrok w sądzie. Czy słusznie? [WIDEO]
Mężczyzna uciekał z łożyskiem w plecaku. Zatrzymała go policja. Sąd wydał wyrok. Czy łożysko rzeczywiście nie należy do kobiety rodzącej?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy