Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak godzi pracę z macierzyństwem. Nie zawsze jest kolorowo
fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak godzi pracę z macierzyństwem. Nie zawsze jest kolorowo

Agnieszka Włodarczyk wróciła na plan. Młoda mama pochwaliła się zdjęciem przed pracą i po jej zakończeniu. Fanka: „Wyglądasz na zmęczoną”.
Sylwia Arlak
Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak godzi pracę z macierzyństwem. Nie zawsze jest kolorowo
fot. Instagram
Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą Milana, chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia, pokazując, jak radzi sobie w nowej roli. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd nie lukruje macierzyństwa. Na profilu na Instagramie pokazuje zarówno piękne, jak i trudne chwile. Teraz opublikowała zdjęcie przed pracą i po jej zakończeniu. 

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie

„Pospaliśmy sobie do 11. z przerwami, więc jest dobrze. Mamusia o 12.30 idzie do pracy i troszeczkę się wtedy zmieni, a póki co jest mamusią” – mówiła Agnieszka Włodarczyk na Instastories, pokazując, jak wygląda po spaniu. Z nieułożoną fryzurą, bez makijażu jest jak każda zabiegana młoda mama. Nie wszyscy to jednak rozumieją. „Wyglądasz na zmęczoną” – napisała aktorce jedna z fanek, na co ona żartobliwie odpowiedziała: „Lubię dostawać takie budujące wiadomości”. 


W kolejnych relacjach mogliśmy zobaczyć Agnieszkę Włodarczyk w pracy. Miała profesjonalny makijaż i fryzurę. „Tak jak rano wyglądałam na zmęczoną, tak teraz już nie” – mówiła. Na koniec pokazała zdjęcie, na którym widać, jak karmi piersią. Jeszcze była w makijażu. Zdjęcie opatrzyła podpisem: „Jeszcze nigdy w takim stopniu nie kochałam powrotu do domu”.Agnieszka Włodarczyk nie udaje, że zawsze łatwo jest godzić pracę z macierzyństwem. Każda mama ma prawo czuć się zmęczona i nie wyglądać, jak „najlepsza wersja siebie”. Bądźmy dla siebie wsparciem!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy