agnieszka wlodarczyk poleca porodowki.png
fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk poleca porodówki. To naprawdę polskie szpitale?

Agnieszka Włodarczyk zachwalała szpital, w którym rodziła, ale okazuje się, że dobrych porodówek w Polsce jest dużo więcej. Fanki aktorki przysyłają jej zdjęcia ze szpitali z całego kraju. Czasem trudno uwierzyć, że panują tam tak dobre warunki!
Magdalena Drab
agnieszka wlodarczyk poleca porodowki.png
fot. Instagram
Agnieszka Włodarczyk wywołała temat warunków w polskich szpitalach, gdy sama pochwaliła się zdjęciami z Instytutu Matki i Dziecka Warszawie, gdzie rodziła. Mogła tam liczyć na czystą, przestronną salę i kompetentny personel. Ale w innych szpitalach w Polsce jest podobnie!

Agnieszka Włodarczyk zbiera opinie o porodówkach: jest nieźle!

Aktorka była zachwycona porodówką, na którą trafiła. Wybrała państwowy szpital, a czuła się jak w prywatnej placówce. Internautki zaczęły jej więc przysyłać zdjęcia z innych krajowych porodówek – to w większości przypadków wnętrza wyjątkowo przyjazne rodzącym! Agnieszka Włodarczyk pokazała na Instagramie mnóstwo fotografii z wielu zakątków Polski: młode mamy polecały m.in. szpitale w Gdańsku, Mińsku Mazowieckim, Poznaniu i Warszawie. Zadbane, nowoczesne sale porodowe, wysokiej jakości sprzęt i udogodnienia dla rodzących – to trzeba zobaczyć na własne oczy!
porodówki w Polsce
„W takich warunkach i z takim cudownym, ciepłym i zaangażowanym personelem mogłabym rodzić co roku. Zero traumy i same cudowne wspomnienia.” – zachwycają się mamy.

zdjęcia sal porodowych w Polsce
Fanki Agnieszki Włodarczyk zachwalały fachową opiekę w szpitalach, współczujących lekarzy, a nawet szpitalny catering! Podobno jest pyszny zwłaszcza w Krakowie:

„Podsyłam zdjęcia obiadu z Siemiradzkiego. (...) Świetny szpital i super opieka.”
jedzenie na porodówkach w Polsce
Żeby jednak nie było tak całkiem kolorowo, część internautek doniosła o fatalnych warunkach w niektórych placówkach: chodzi i o przepełnienie sal, i niski standard, i – co chyba najgorsze – karygodny sposób traktowania rodzących.

„Na Polnej to się kobiety odziera z godności! Nago idziesz przez kilka oddziałów. (...) A jak się sprzeciwisz, to słyszysz: 'jak nogi rozkładała, to się nie wstydziła, a teraz się wstydzi.” Skandal!
złe warunki w polskich porodówkach 
Mimo wszystko warto docenić starania polskich szpitali i rosnący poziom opieki nad młodymi mamami. Oby było coraz lepiej!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy