Agnieszka Włodarczyk urodziła! Znamy płeć i imię dziecka
fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Agnieszka Włodarczyk urodziła swoje pierwsze dziecko! Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną w mediach społecznościowych. Widać, że promienieje ze szczęścia.
Sylwia Arlak
Agnieszka Włodarczyk urodziła! Znamy płeć i imię dziecka
fot. Instagram
Agnieszka Włodarczyk i jej partner triatlonista Robert Karaś przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Maluch urodził się siłami natury, jest cały i zdrowy. Młoda mama też czuje się dobrze. Pomimo zmęczenia, widać na jej twarzy ogromne szczęście. 

Agnieszka Włodarczyk została mamą!

Gwiazda opublikowała na Instagramie całą serię zdjęć maleństwa. Na pierwszym z nich widzimy buzię dziecka, a na kolejnych całą rodzinkę w komplecie! Poznaliśmy dokładną datę narodzin. Wiemy już też, jakie imię para wybrała dla swojej pociechy. „Milan Karaś 07.07.2021” – podpisała fotografie Agnieszka Włodarczyk.
 

Przypomnijmy, że fani aktorki nie kryli zaniepokojenia, gdy w jej mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie ze szpitala. W połowie czerwca Agnieszka Włodarczyk zgłosiła się do placówki na badania kontrolne. Lekarz podłączył ją pod KTG i zdecydował, że powinna zostać na obserwacji. Na swoim profilu na Instagramie podkreślała jednak wówczas, że czuje się dobrze, a szpital, choć nie jest placówką prywatną, zapewnia jej dobrą opiekę. 
 

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy aktorka urodzi syna, czy córkę. Wcześniej zdradziła tylko, że niedługo na świecie pojawi się „jej mały klon” (sugerując, że będzie to dziewczynka), a później zaprezentowała przewijak ze specjalnymi materiałowymi osłonkami w dwóch kolorach: beżowym i niebieskim. „Jest też kolor niebieski. O! Chyba coś zdradziłam” – napisała, podsycając ciekawość fanów. 

Przypomnijmy, że Agnieszka Włodarczyk jest w związku z triatlonistą Robertem Karasiem od 2020 roku. W styczniu 2021 roku pojawiła się informacja, że para spodziewa się dziecka. Gratulujemy młodym rodzicom i życzymy im samych pięknych chwil!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy