Agnieszka Włodarczyk wybrała imię dla dziecka
fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk wybrała imię dla dziecka! „Nigdy nie poznaliśmy osoby o takim imieniu”

Agnieszka Włodarczyk lada chwila urodzi swoje pierwsze dziecko. Gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie, że wraz z partnerem mają już imię dla malucha. Jest bardzo oryginalne!
Sylwia Arlak
Agnieszka Włodarczyk wybrała imię dla dziecka
fot. Instagram
Odkąd Agnieszka Włodarczyk zaszła w ciążę, chętnie relacjonuje swój stan na Instagramie. Pokazywała już m.in. wyprawkę, jaką skompletowała dla malucha. Zamieściła też kilka wpisów ze szpitala, w którym spędziła kilka dni. Teraz pochwaliła się na Instagramie, że wraz z partnerem Robertem Karasiem wybrali już imię dla swojego dziecka. 

Okazuje się, że decyzja zapadła już jakiś czas temu podczas wakacji na indonezyjskiej wyspie, ale wybór nie był dla nich łatwy. Oboje mieli sporo wymagań. „Wydawałoby się, że to proste, a jednak nie do końca. My wybraliśmy imię, mieszkając jeszcze na Gili, bo tam po zbadaniu chromosomów w 12. tygodniu poznaliśmy już płeć” – napisała Agnieszka Włodarczyk. 

Agnieszka Włodarczyk nie zdradziła imienia dla dziecka

Przyznała, że chcieli, aby imię dziecka było wyjątkowo. „Czym się kierowaliśmy? Przede wszystkim nie chcieliśmy, żeby przed oczami stawał nam ktokolwiek, kogo już znamy, więc nigdy nie poznaliśmy osoby o tym imieniu. Po drugie, imię musiało pasować do nazwiska, w tym przypadku zdecydowaliśmy, że nazwisko będzie po tatusiu (chociaż można wybrać w urzędzie po mamusi)” – dodała aktorka. 
 

Dla pary ważne było także znaczenie imienia. „Poczytałam sobie o znaczeniu imion i bardzo podobał mi się opis typu osobowości wybranego imienia. Takie niby »czary-mary«, jakie cechy będzie miało dziecko o tym imieniu. No i ważne, żeby nie było ani zbyt skomplikowane, ani zbyt popularne” – wyjaśniła. 

Co ciekawe, gwiazda nie wyjawiła, jakie imię nada dziecku. Wciąż też nie znamy jego płci. Jak myślicie, kiedy zdradzi nam te informacje?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy