Agnieszka Włodarczyk
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, że po ciąży zmienił się rozmiar jej buta

Agnieszka Włodarczyk po ciąży zauważa zmiany w wyglądzie swojego ciała. Aktorka wyjawiła, że zmienił się również rozmiar jej buta!
Joanna  Biegaj
Agnieszka Włodarczyk
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk przed ponad dwoma miesiącami urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka została mamą Milana. Od tego czasu dość często wypowiada się na tematy związane z macierzyństwem. Pokazała nawet, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. Teraz młoda mama podzieliła się z fanami kolejnym (dla niektórych zaskakującym) faktem związanym z jej ciałem.

Zmieniony rozmiar buta

Agnieszka Włodarczyk zamieściła na Instagramie zdjęcia z koncertu „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Poza pokazaniem pięknej kreacji na wieczór aktorka opisała zabawną sytuację związaną z jej pierwszym wielkim wyjściem po urodzeniu dziecka.

„…więc mówisz swojej stylistce, żeby brała, co chce, bo masz w szafie szpilek do wyboru do koloru i to nie byle jakich!” – zaczęła swój wpis Agnieszka Włodarczyk. Świeżo upieczona mama dokładnie opisała buty, które posiada: „Rozmiar 37, wysokość obcasa 12,5 cm. Bajka!”.

Okazało się jednak, że... buty są za małe na stopy aktorki! „Tyle tylko, że dzień przed wyjazdem do pracy okazuje się, że wszystkie są za małe o rozmiar. Kurtyna” – napisała.

Zmiana wielkości stopy po ciąży jest dość częstym zjawiskiem. Łuk stopy spłaszcza się pod wpływem dodatkowych kilogramów, które kobieta przybiera w tym okresie. Kolejnym czynnikiem wpływającym na tę zmianę jest produkowany podczas ciąży w organizmie hormon, który rozluźnia stawy i więzadła. Dodatkowo po ciąży stopy młodych mam często są opuchnięte, co również sprawia, że buty muszą zostać wymienione na nowe.

Komentarze fanek

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych słów na temat wspaniałego wyglądu aktorki. Wypowiedziały się również inne mamy, którym po ciąży także zmienił się rozmiar buta. Oto niektóre z komentarzy:

„Oj tak, też mi stopa »urosła« po ciąży”;
„Norma, co dziecko to jeden rozmiar extra”;
„Mnie też po ciążach noga urosła niestety”.
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy