Agnieszka Włodarczyk zdradziła, czym zajadała się w czasie ciąży!
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Tym Agnieszka Włodarczyk zajadała się w czasie ciąży!

Agnieszka Włodarczyk wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była jeszcze w ciąży. Aktorka w ostatnim wpisie na Instagramie zdradziła, co mogła wtedy jeść do oporu.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Włodarczyk zdradziła, czym zajadała się w czasie ciąży!
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczk, odkąd została mamą, dość często wypowiada się na tematy związane z macierzyństwem. Aktorka otwarcie przyznała się do tego, że ma problemy z karmieniem piersią. Zdradziła także, że śpi razem z synkiem i nie wyobraża sobie, by mogło być inaczej. Teraz młoda mama wróciła myślami do czasów, gdy była jeszcze w ciąży. 

Ciążowe zachcianki Agnieszki Włodarczyk

Ciąża to czas, kiedy przyszła mama może sobie pozwolić na wszelkie jedzeniowe fanaberie. Niektóre kobiety zajadają się ogórkami, inne łączą smaki, które w teorii zupełnie ze sobą nie współgrają. Agnieszka Włodarczyk opowiedziała ostatnio, czym zajadała się w Indonezji w czasie ciąży, a także na jakie polskie produkty i potrawy miała ochotę.

Aktorka opowiedziała, że będąc na drugim końcu świata, na wyspie Gili Air, bez końca mogła jeść owoce: „Tam natomiast jadłam niezliczone ilości owoców. I pewnie dobrze na tym wyszłam”.

Agnieszka Włodarczyk miała także ochotę na typowo polskie jedzenie: „MIałam smaki na ogórki kiszone (nie było), na lody świderki, takie jak są sprzedawane nad polskim morzem, na naleśniki z białym serem, i mogłabym tak wymieniać bez końca… O słodyczach nie wspomnę”.
 

A jakie były Wasze ciążowe zachcianki?

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy