Agnieszka ze „ŚOPW” opowiada o gorszym samopoczuciu w ciaży
fot. Instagram/wojciechjanikofficial

Agnieszka ze „ŚOPW” opowiedziała o gorszym samopoczuciu w ciąży: „Wiem, że z każdym tygodniem będzie coraz ciężej”

Agnieszka Łyczakowska ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Uczestniczka 4. edycji programu zdradziła jednak, że nie czuje się teraz najlepiej.
Joanna  Biegaj
Agnieszka ze „ŚOPW” opowiada o gorszym samopoczuciu w ciaży
fot. Instagram/wojciechjanikofficial
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik poznali się w 4. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Od ponad 2 lat są małżeństwem, a niebawem na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Para chętnie relacjonuje swoje życie codzienne za pośrednictwem Instagrama oraz swojego kanału na YouTube. Teraz przyszła mama opowiedziała, jak czuje się w tym wyjątkowym stanie. Niestety, Agnieszka Łyczakowska przechodzi teraz gorszy czas. 

Gorszy czas Agnieszki ze „ŚOPW”

Agnieszka Łyczakowska wyznała na InstaStory, że przechodzi lekki kryzys. Uczestniczka programu jest już w zaawansowanej ciąży i boryka się z obniżoną sprawnością fizyczną, co wpływa na jej samopoczucie.
 

„Powiem Wam, że tak od dwóch dni mam tak troszkę gorszy czas w ciąży, może tylko takie jakieś chwilowe obniżenie mojej sprawności fizycznej, chociaż wiem, że z każdym tygodniem będzie coraz ciężej” – powiedziała przyszła mama.

W czasie ciąży następuje wiele zmian w ciele kobiety, szaleją hormony, dodatkowo przyszłej mamie dokuczają ciążowe dolegliwości. Dla wielu kobiet jest to zupełnie nowa sytuacja, a odnalezienie się w niej nie zawsze jest łatwe. Przyszła mama nie zdradziła, co dokładnie się dzieje, trzymamy jednak kciuki, by jak najszybciej wszystko wróciło na właściwe tory!

 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy