GRY
 
 

Akademia Pajdokracji - Rodzinne Niedziele w Piwnicy Kany

W niedzielę 3 kwietnia zapraszamy do Akademii Pajdokracji na warsztaty artystyczne dla dzieci i rodziców.

wydarzenia
fot. petitpompon.com
Harce rozpocznie Wydział Tańca i Pląsów pod przewodnictwem Kingi Binkowskiej... Dobry humor i miękkie kapcie mile widziane:)
Uwaga! Studentem/ką Wydziału może zostać każdy, kto ma ochotę wyzwolić żywiołowym tańcem masę dobrej energii i pozytywnych emocji... Dzieci, Rodzice, Dziadkowie, Opiekunowie - jesteście mile widziani:)
Po Wydziale Tanecznym zapraszamy do Wydziału Re-Kreacji. Z pozornie banalnych materiałów: papieru, tasiemek, waty i odrobiny farb, stworzymy nie-banalne przedmioty - galerię prawdziwie wiosennych postaci. Nasze zajęcia plastyczne uczą twórczego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, rozwijają wrażliwość estetyczną, a także pozwalają kreatywnie i rodzinne spędzić czas.
Chwila wspólnej zabawy to doskonała okazja do pobycia ze sobą, a także bezcenna radość ze wspólnie wykonanego dzieła.

Program:
12.30 -13.00 Wydział Tańca i Pląsów
13.00 -15.00 Wydział Re-Kreacji
14.00 -15.00 Wydział Smutków Małych i Dużych

Tuż po godzinie 14 otworzymy Wydział Smutków Małych i Dużych, a w jego ramach spotkanie-dyżur z Agnieszką Iride, psychologiem i logopedą:
"W każdą niedzielę w godzinach 14:15 - 15:15 zapraszam Rodziców, Dziadków i Opiekunów na indywidualne porady z zakresu psychologii dziecka, rozwoju mowy i prawidłowej artykulacji. Zapraszam również Rodziców z ich własnymi, "dorosłymi" problemami, pamiętając, że wszystko co dzieje się w rodzinie ma również wpływ na funkcjonowanie Waszych pociech."
Zapraszam serdecznie:)
Agnieszka Wolska-Iride / www.awistudio.eu

Piwnica Kany
Pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5
70-521 Szczecin

Więcej na www.petitpompon.com 
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj