marko
fot. Marko

Ciąża i maluszek pod najlepszą ochroną 

Gratulacje! Już niebawem zostaniesz mamą. Przed tobą wiele wyzwań i wspaniałych chwil. Czy da się przygotować do narodzin dziecka? Są rzeczy, które ci ten czas oczekiwania i pierwsze miesiące z maluchem bardzo ułatwią!
marko
fot. Marko

Zapewne fakt, że niebawem zostaniesz mamą spędza Ci sen z powiek. Przynajmniej czasami. Nie oznacza to jednak, że musisz chodzić niewyspana! Wystarczy odpowiednia poduszka. 

5w1 – poducha dla mamy i dziecka

Im większy ciążowy brzuszek, tym coraz trudniej o wygodną pozycję podczas zasypiania. W takim przypadku pomocna będzie bambusowa poduszka Rogal Comfi-Mum 5w1, która została stworzona z myślą zarówno o mamie, jak i dziecku. Jeszcze w ciąży dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz piance Memory Foam zapamiętującej kształt, rogal stanowi wygodne podparcie całego ciała i brzucha. Odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz zapewnia wygodną pozycję do leżenia zwłaszcza w ostatnich miesiącach ciąży. A gdy na świecie pojawia się maluszek poduszka zapewnia wygodę podczas karmienia pozwalając na rozluźnienie ramion, karku i pleców. Jednocześnie pozycja dziecka podczas karmienia jest bardzo stabilna. Rogal jest niezwykle przydatny również dla samego maluszka. Na początku stanowić może idealne gniazdko dla bezpiecznego leżenia dziecka. Pomaga utrzymać właściwą pozycję podczas leżenia na brzuszku, stanowi asekurację, dziecka od szczebelek w łóżeczku oraz gdy starszy już maluch uczy się samodzielnie siadać. 

Ulga po porodzie

Wielu kobietom, zwłaszcza po porodzie siłami natury, trudność sprawia… siadanie. Dla wielu mam jest to temat wstydliwy – zupełnie niepotrzebnie. Poduszka Pierścień Comfi-Mum to pomoc dla każdej mamy, która ma problemy z siedzeniem po porodzie. Zapewnia komfort i wsparcie podczas ostatniego etapu ciąży a przede wszystkim łagodzi ból i dyskomfort który towarzyszy każdej mamie po porodzie. Wykonana jest z pianki Memory Foam, która zapamiętuje kształt. Dzięki temu nie uciska obolałych miejsc. Co więcej wymusza na siedzącym utrzymanie prawidłowej postawy.Poduszki można używać w warunkach domowych, jednak doskonale znajduje zastosowanie również na fotelach samochodowych czy w fotelach biurowych. Można używać jej również jako oparcia pod plecy podczas siedzenia lub karmienia. 

Pora posiłku!

Karmienie bobasa to uczucie niezwykłe. To też czas tylko dla mamy i dziecka. Warto więc, aby obie strony były zadowolone i czuły się komfortowo. Poduszka do karmienia Comfi-Mum 5w1 to produkt stworzony z myślą o mamie i dziecku. Zaprojektowana aby tworzyć komfortowe oparcie wokół pasa podczas karmienia dziecka. Jej wyjątkowy kształt sprawia, że użycie poduszki łagodzi napięcie brzucha i bioder podtrzymując kształt ciała matki i dziecka umożliwiając spokojne karmienie.Podobnie jak wcześniejsze, poduszka do karmienia wykonana jest z pianki Memory Foam, która zapamiętuje kształt. Oraz gwarantuje doskonałą sprężystość i miękkość. Poduszka do karmienia Comfi-Mum może być używana zarówno przed jak i po porodzie jako oparcie pod plecy, kolana oraz podczas snu. Jej ergonomiczny kształt sprawia, że podobnie jak Rogal jest przydatna również dla samego maluszka.

Poszewki wykonane są z hipoalergicznej i antybakteryjnej tkaniny bambusowej wysokiej jakości. Tkanina poszewki jest hipoalergiczna oraz antystatyczna - nie gromadzi kurzu ani roztoczy, chroni przed pojawieniem się i rozmnażaniem bakterii. Trzykrotnie lepiej chłonie wilgoć niż tkanina bawełniana. Powłoka poduszki jest wodoodporna i co najważniejsze – można ją prać w pralce.

Serduszko puka

Jednym z najbardziej kojących dźwięków, zwłaszcza młodych rodziców jest odgłos bicia serduszka ich pociech. Już na jednej z pierwszych wizyt u lekarza ginekologa ciężarna przyszła mama ma możliwość posłuchać tego rytmu. Niektóre gabinety oferują nagrania dźwięku, w innych wizyta kontrolna rozpoczyna się od takiego rytuału właśnie. Dzięki Detektorowi tętna płodu sweetBeat® będziesz mogła słuchać bicia serca Twojego dziecka jeszcze w ciąży! Jest to możliwe już od 16 tygodnia ciąży, aż do jej zakończenia. Będziesz w stanie zobaczyć częstotliwość bicia serca na łatwym do zrozumienia wykresie i ręcznie zaznaczyć ruchy dziecka.

Posłuchaj…

Detektor tętna dziecka sweetBeat®, który można dzięki Bluetooth połączyć z aplikacją eMyBaby® - to najnowocześniejsze tego typu urządzenie na rynku. Umożliwia nie tylko słuchanie bicia serca dziecka, ale również jego nagrywanie poprzez podłączenie do niego za pomocą Bluetooth telefonu komórkowego z aplikacją eMyBaby®.

Aby usłyszeć jak bije serce twojego maluszka nie musisz używać słuchawek, dźwięk będzie słyszalny bezpośrednio na urządzeniu mobilnym. Jeśli jednak aktualnie nie masz dostępu do Internetu, istnieje możliwość usłyszenia dźwięku bicia serca przez słuchawki.Detektor ma niewielkie rozmiary, jest bardzo poręczny. Możesz mieć go zawsze przy sobie, z łatwością bowiem zmieści się do torebki czy kosmetyczki. Co więcej niewielki rozmiar i zaokrąglony kształt sprawiają, że detektor jest wygodny i łatwy w użyciu. Ponadto detektor jest ładowany za pomocą dowolnego kabla microUSB.

Tak, jest bezpieczny!

Urządzenie wykorzystuje fale ultradźwiękowe oraz efekt Dopplera - bezpieczny i bezbolesny sposób na usłyszenie najbardziej zachwycającego dźwięku dla rodziców. Posiada wszystkie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczne użycie.

Twoja ciąża 

Moduł „moja ciąża” w aplikacji eMyBaby® pozwala rodzicom w pełni cieszyć się niezwykłym doświadczeniem, jakim jest oczekiwanie przyjścia na świat maleństwa. Aplikacja eMyBaby® przygotowała cały szereg możliwości dla kobiet w ciąży - w aplikacji możesz zapisywać wszystkie dane medyczne z przebiegu ciąży czy informacje związane z rozwojem dziecka. Możesz dodać zdjęcia ultrasonograficzne, dane dotyczące rozwoju dziecka i porównać je na wykresie ze standardowymi danymi Światowej Organizacji Zdrowia. Dodatkowo aplikacja monitoruje zmianę wagi z miesiąca na miesiąc, napięcie tętnicze, ruchy płodu oraz wysokość dna macicy. Stanowi też swoisty notatnik – alarm przypomina o zanotowanych wcześniej terminach badań lekarskich. Aplikacja posiada również licznik skurczów, który będzie przydatny zwłaszcza pod koniec ciąży. Przewidziano również miejsce na notatki. Możesz w nich zapisywać oraz nagrywać z dnia na dzień swoje komentarze i odczucia dotyczące ciąży i Twojego dziecka. W zestawie znajduje się żel przewodzący ultradźwięki (żel do USG) oraz kabel USB, dzięki któremu nagrane dźwięki lub wgrane zdjęcia usg będziesz mogła przesyłać do swoich bliskich.Dzięki urządzeniu będziesz mogła posłuchać jak bije serduszko Twojego malca kiedy tylko zechcesz! Najlepiej w wygodnej pozycji wsparta odpowiednią poduchą!

Detektor tętna dziecka sweetBeat® jest zdobywcą wielu nagród:


 Materiał powstał przy współpracy z: Marko
 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy