Materiał Partnera
Poznaj kolekcję Smerfy KINDER Niespodzianki i wygraj nagrody! [KONKURS]
W wiosce Smerfów mieszkają wyjątkowi bohaterowie. Nic dziwnego, że od lat zachwycają i bawią najmłodszych! Co więcej, teraz ich figurki są na wyciągnięcie ręki w… nowej kolekcji zabawek KINDER Niespodzianki. Masz szansę na wygranie smerfastycznych nagród – odpowiedz na pytanie i weź udział w konkursie!

Mali, niebiescy bohaterowie mogą być wzorem dla wielu dzieci. Dlaczego? Dzięki ich niezwykłym cechom maluchy uczą się m.in. empatii, pewności siebie, zdrowego stylu życia czy uważności. Wystarczy zaprosić je do wspólnej zabawy. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Poznaj nową kolekcję KINDER Niespodzianki

Papa Smerf, Smerfetka Ogrodniczka i Smerfetka Architektka, Smerf Doktor, Smerf Strażak, Smerf Biegacz, Smerf Deskorolkarz i wreszcie Smerf Wspinacz – oto osiem niezwykłych zabawek kolekcji Smerfy KINDER Niespodzianki. Każda z nich ma wyjątkowe cechy, które zachęcają najmłodszych nie tylko do zabawy, ale i… nauki. I tak np. Papa Smerf, przywódca wioski, uczy, jak być troskliwym, odpowiedzialnym i uważnym, Smerf Wspinacz zachęca do próbowania nowych rzeczy i przygód, a Smerf Doktor pokazuje, jak być empatycznym i promuje zdrowy styl życia. To tylko przykłady – każdy z ośmiu Smerfów jest wyjątkowy, dlatego szybko zyskuje sympatię maluchów i zabawa nimi jest przednia.


Ale… to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo zabawki z serii Smerfy dają dostęp do specjalnej zawartości w darmowej aplikacji APPLAYDU. Wystarczy zeskanować zabawkę, by uzyskać dostęp do fascynujących gier, zabaw edukacyjnych i rozszerzonej rzeczywistości.

Czas na konkurs! Odpowiedz na pytanie i wygraj nagrody

Do wygrania jest 1 z 7 zestawów wyjątkowych nagród. W skład każdego zestawu wchodzi:

  • duży, pluszowy Ryś
  • walizeczka z nową serią Smerfy KINDER Niespodzianka
  • kubek z małą maskotką (szopem, orką lub wiewiórką)Weź udział w naszym konkursie i wygraj nagrody!

 

Artykuł powstał z udziałem marki KINDER Niespodzianka