GRY
 
 

Aksamitny królik - spektakl Teatru Groteska

7.05.2012r., godz.9.30, 11.30 Gliwicki Teatr Muzyczny zaprasza dzieci w wieku od 8 lat na spektakl Teatru Groteska z Krakowa.

Gliwicki Teatr Muzyczny

Aksamitny królik spektakl Teatru Groteska z Krakowa 

Tytułowy królik jest maskotką, którą mały Jaś dostaje w prezencie od swojej mamy. Chłopiec i królik szybko się zaprzyjaźniają – Jaś zyskuje wiernego towarzysza zabaw, zaś zwierzak powoli poznaje zalety i wady bycia ukochanym pluszakiem. Od mądrego Zamszowego Konia dowiaduje się, jak stać się "prawdziwym", a także zaczyna rozumieć, iż wytarte futerko i nadprute szwy wcale nie muszą być takie straszne. Siła spektaklu tkwi w ukazaniu zabawek z punktu widzenia dziecka – jako żywych, rozumnych istot, myślących i czujących podobnie jak my. "Aksamitny Królik” to bardzo mądra i wzruszająca lekcja o potędze przyjaźni, o wzajemnym zaufaniu i oddaniu. Wielką zaletą przedstawienia jest scenografia utrzymana w konwencji starych, wyblakłych fotografii oraz niewiarygodne efekty specjalne.

Dla widzów od 8 lat
Czas trwania spektaklu: 1 godz. 30 min., 1 przerwa

Więcej: www.groteska.pl

BILETY:
- I miejsca (parter): norm. 26 zł / ulg. 21 zł
- II miejsca (balkon i loże): norm. 22 zł / ulg. 17 zł
- opiekunowie grup (1 opiekun na grupę min. 15 osób) - 1 zł

scena GTM przy Nowym Świecie

GLIWICKI TEATR MUZYCZNY
ul. Nowy Świat 55/57
44-100 Gliwice
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj