Jakub Jankiewicz o swoich początkach na planie filmowym - film

Chodź Kuba Jankiewicz ma dopiero 13 lat, to na swoim koncie ma już całkiem pokaźny dorobek filmowy, którego nie powstydziłby się dorosły aktor. Nam opowiada o swoim pierwszym castingu i o tym, jak to jest być rozpoznawalnym nastolatkiem.

Zobacz inne z serii: Znane gwiazdy o tym, jak zaczynały karierę (6)

Kariera aktorska Kuby zaczęła się dynamicznie i ani trochę nie zwalnia tempa. Młody aktor zagrał już w obu częściach kultowego filmu "Listy do M.", a także serialach "Prosto w serce" i "Chichot losu", a teraz możemy go oglądać w popularnym serialu "M jak miłość". Nam Kuba opowiada o swoim pierwszym castingu i o tym, jak to jest być rozpoznawalnym nastolatkiem. Obejrzyj wywiad z Kubą Jankiewiczem.

 

Chcesz, aby Twoje dziecko zostało gwiazdą telewizji?

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko mogło spróbować swoich sił na planie telewizyjnym, przyjdź na Wielki Castingu MiniMini+. Impreza castingowa odbędzie się w 6 miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, w weekend 21-22 maja. Laureaci zabawy wystąpią w nowym formacie muzyczno-tanecznym "Wygibajki" szykowanym przez stację na jesień. Kto wie, być może za kilka lat to właśnie Twoje dziecko będzie opowiadało w wywiadach, jak zaczynało karierę w stacji MiniMini+?

Podczas castingów dla wszystkich dzieci Rybka MiniMini przygotowała liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursu. Dlatego 21 i 22 maja zapraszamy wszystkich fanów Rybki MiniMini - to doskonały sposób na spędzenie rodzinnego weekendu!

Więcej informacji znajdziesz na: www.casting.miniminiplus.pl.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Popularne tematy