Gwiazda "M jak miłość" i "Na Wspólnej" pokazała brzuszek
fot. ONS

Gwiazda "M jak miłość" i "Na Wspólnej" pokazała brzuszek

Aktorka Anna Gzyra jest w drugiej ciąży.
Gwiazda "M jak miłość" i "Na Wspólnej" pokazała brzuszek
fot. ONS
33-letnia Anna Gzyra, znana między innymi z seriali „M jak Miłość” i „Na wspólnej”, oczekuje narodzin drugiego dziecka. Aktorka pojawiła się na Wielkim Teście o Europie organizowanym przez Telewizję Polską. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży i wkrótce nastąpi rozwiązanie.

Pytana o szczegóły dotyczące porodu, nie zdradza nikomu terminu porodu, ani informacji na temat szpitala, w którym zamierza rodzić. Wspomniała jedynie, że zamierza rodzić w szpitalu publicznym. Płeć dziecka również chroniona jest tajemnicą. Aktorka wychowuje już 6-letnią córkę Helenę.

Mężem Anny Gzyry jest Jakub Augustynowicz, ekspert w dziedzinie doradztwa finansowego, w żaden sposób niezwiązany z show biznesem. Para niechętnie ujawnia mediom szczegóły ze swego życia prywatnego.

Po porodzie aktorka chciałaby być jednocześnie z dzieckiem i dalej realizować telewizyjne przedsięwzięcia. Po urodzeniu córki powróciła do życia zawodowego już po czterech miesiącach.

Życzymy szczęśliwego rozwiązania i szybkiego powrotu do formy!

Zobacz też:
Ciężarna Weronika Rosati pozowała nago do aktu
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy