flamastry do malowania po ciele
fot. ons.pl screen/Instagram zborowskazofia

Zborowska świetnie bawi się z dzieckiem. Też to mamy - tutaj!

Aktorka zaszalała i dała się pomalować dziecku. Efekt do dyskusji, ale zabawa super. Mamy dla was świetne propozycje na malowanie ciała z dzieckiem.
Agnieszka Majchrzak
flamastry do malowania po ciele
fot. ons.pl screen/Instagram zborowskazofia
Aktorka Zofia Zborowska jest matka chrzestną starszej córeczki swojej siostry. Niestety rzadko mają ze sobą kontakt, gdyż rodzina siostry aktorki mieszka w Brazylii. Taki więc okazji do spotkań nie ma za wiele, za to, kiedy już są, chrzestna z nawiązką stara się nadrobić czas spędzony z chrześnicą. Pozwala jej na wiele. Nic dziwnego - aktorka słynie z poczucia humoru i dystansu do siebie.

"Pozwalam jej w zasadzie na prawie wszystko!"

- No co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Moją Chrześnicę Ninkę, zwaną również Szakirą, widzę góra dwa razy do roku, dlatego jak już jesteśmy razem, pozwalam jej w zasadzie na (prawie!) wszystko... to będzie super czas!!! - napisała aktorka w poście na swoim Instagramie.

Rzeczywiście nic nie zrobisz. Na zdjęciu widać, że dziewczynka ma niezłą zabawę. Wymalowała cioci twarz czerwonym flamastrem i chyba to nie koniec jej twórczej inwencji. Widać, że dopiero się rozkręca.
Redakcja poleca: Paulina Krupińska o talencie córki. 5-latka pójdzie w ślady mamy czy taty? [WIDEO]
Modelka pochwaliła się, jaką pasję ma Antosia. Zdaniem rodziców dziewczynka jest naprawdę utalentowana. Zostanie więc modelką, piosenkarką, a może... tenisistką?

Malowanie rozwija wszystkie zmysły dziecka

 

Dzieci uwielbiają malować flamastrami po ciele. Aby uniknąć kłopotów z ich zmyciem, najlepiej jeżeli sprawimy im specjalne flamastry i farbki do malowania ciała i twarzy - mamy tutaj dla was kilka takich propozycji:Jeżeli tylko mamy w domu zmywalne oraz nietoksyczne farby i flamastry dla dziecka fajnie od czasu do czasu pozwolić mu na taką swobodę malowania ciała. Dzieci lubią takie "brudne" zabawy, dają im one poczucie wolności i mają terapeutyczne działanie:
  • pobudzają zmysły dziecka;
  • wyobraźnię;
  • pomagają kształtować odpowiednie napięcie mięśniowe i świadomość ciała;
  • wyzwalają spontaniczność;
  • wyrażanie emocji.

Czy wasze maluchy lubią sobie malować buźki i ciałka? Podzielcie się swoim doświadczeniem w komentarzach. A może i zdjęciami "dzieł" waszych szkrabów.

Źródło: Instagram
  [content:0_26776,0_2303,2_1351,,1_4364:GALGallery]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy