aktor Klanu został ojcem po raz drugi
fot. Instagram/kuba_swiderski_official

Aktor „Klanu” został tatą po raz drugi! Rodzice nadali dziecku piękne imię

Jakub Świderski za pomocą konta na Instagramie pochwalił się, że został po raz drugi tatą. Z wpisu aktora aż bije radość i duma. Jego żona zdradziła płeć i imię dziecka.
Joanna  Biegaj
aktor Klanu został ojcem po raz drugi
fot. Instagram/kuba_swiderski_official
Aktor „Klanu”, znany także z serialu „Przyjaciółki”, ogłosił, że na świat przyszła jego kolejna pociecha. Wyszło także na jaw, na jakie imię zdecydowali się rodzice malucha. Postawili na tradycyjne polskie imię – Antoni. Malec urodził się przed tygodniem, lecz dumny tata pochwalił się nim dopiero przy okazji Walentynek. 

Wspaniała nowina!

Jakub Świderski umieścił na swoim Instagramie zdjęcie z dwójką dzieci – starszą córeczką Anastazją oraz malutkim Antosiem. Podpisał je słowami: „Moje kochane Walentynki :)”. Żartobliwie zwrócił się także do swojej żony, że „trzeba już zatrudniać kogoś do selfie, żeby sie wszyscy zmieścili :)”.


Żona aktora również pochwaliła się, że po raz drugi została mamą. Wstawiła na swój instagramowy profil urocze zdjęcie, które opatrzyła słowami: „Tak jak trzy i pół roku temu, tylko z przewagą niebieskiego, a nie różowego”. 

Gratulacje od fanów

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, my także się do nich przyłączamy :) Internauci bardzo ciepło powitali na świecie kolejne dziecko Jakuba:

„Wysyłamy Wam całą masę miłości ♥️”

„Gratulacje. Dużo zdrówka dla maluszka”

Nosz to ci Walentynki❤️ serdeczne gratulacje😉💐🎈🎈🎈”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy