Mamo, To Ja, marcowy numer Mamo, To Ja
Aktualności

Bezpłatne warsztaty "Mamo, To Ja"

Weź udział w bezpłatnych warsztatach dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci, organizowanych przez miesięcznik "Mamo, To Ja"

Właśnie ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty organizowane przez miesięcznik dla rodziców "Mamo, To Ja".

Już teraz zarejestruj się na stronie www.warsztaty.mamotoja.pl i wybierz jedne z dwóch rodzajów warsztatów: warsztaty dla kobiet w ciąży i warsztaty dla rodziców dzieci w wieku 0-1 lat.

Warsztaty to wspaniała okazja do spotkań z ekspertami zdrowia, żywienia i pielęgnacji dzieci. To również idealne miejsce spotkań przyszłych mam i świeżo upieczonych rodziców.

Obejrzyj zaproszenie na warsztaty "Mamo, To Ja":

Czy wiesz już wszystko o meningokokach i pneumokokach? [WIRTUALNE WARSZTATY]

Mamo, To ja, #warsztatyMTJ,
Marek Jaśkiewicz, agencja fot. Poziom
Aktualności
Blogerki parentingowe w akcji z „Mamo, To Ja”
Znane blogerki parentingowe razem z największym polskim miesięcznikiem dla rodziców promują akcję hasztagową #warsztatyMTJ. O co w niej chodzi? Jakie blogerki dołączyły do akcji? Sprawdź!

„Mamo, To Ja" zaprosiło blogerki do swojej nowej akcji hasztagowej #warsztatyMTJ , promującej bezpłatne warsztaty edukacyjne dla rodziców. Na warsztatach Mamo, To Ja rodzice (i przyszli rodzice) mogą porozmawiać z ekspertami od zdrowia i żywienia dzieci, wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy albo pod okiem położnej przećwiczyć kąpiel noworodka.  Warsztaty Mamo To Ja – to warto promować! W ciągu trzech lat trwania warsztatów Mamo, To Ja wzięło w nich udział ponad 22 tys. rodziców z całej Polski.  – Tej jesieni będziemy już w 20 miejscach – mówiła Magda Klimkowska, redaktorka naczelna „Mamo, To Ja” . – Cieszę się, że do akcji promocyjnej warsztatów dołączyło tyle znanych i wpływowych blogerek i nawet jeden tata-bloger! Czytam ich blogi i wiem, że to ludzie, którzy chcą promować świadome rodzicielstwo, a to jest ten sam cel, który mi przyświeca od kilkunastu lat prowadzenia „Mamo, To Ja". Zobacz film ze spotkania redakcji „Mamo, To Ja” z blogerkami: O promowaniu świadomego rodzicielstwa i poczuciu misji mówiła też jedna z zaproszonych blogerek, Anna Stożek, z bloga Mamoholiczka: – Blogi parentingowe to nie są już tylko prywatne pamiętniki, ale miejsca odwiedzane przez tysiące osób! Bloger musi czuć się społecznie odpowiedzialny, powinien więc promować wydarzenia warte uwagi, jakimi niewątpliwie są bezpłatne warsztaty Mamo, To Ja, gdzie przyszłe i obecne mamy mogą dowiedzieć się z wiarygodnego źródła, jak pielęgnować dziecko albo jak udzielić mu pierwszej pomoc. Kiedy na spotkaniu Magda Klimkowska zapytała zaproszone blogerki, czy słyszały już wcześniej o warsztatach MTJ albo w nich uczestniczyły, okazało się, że jedna z nich, Karolina Kaliś z bloga Dwapluscztery była na nich już cztery razy! – Za każdym razem było coś innego, dowiadywałam...

wydarzenia, Łazienki Królewskie w Warszawie
Łazienki Królewskie w Warszawie
Okulary Salomona w Łazienkach Królewskich
16.10.2011r., Ośrodek Edukacji Muzealnej zaprasza na nowy cykl warsztatów rodzinnych i warsztatów dla dzieci.

OKULARY SALOMONA - WARSZTATY OGLĄDACZA SZTUKI - warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3-5 lat i ich rodziców październik - czerwiec 2011 w każdą niedzielę o g. 11:00 Miejsce spotkań: Taras przed Pałacem na Wyspie Czas trwania: 60 min (11:00 – 12:00) Cena biletu – 15 zł. (rodzic gratis) Zajęcia adresowane są do dzieci w wieku 3-5 lat i ich rodziców. Zajęcia warsztatowe na świeżym powietrzu jak i w przestrzeni Galerii, które uczą jak oglądać i poznawać świat sztuki. Składają się z 2 części: opowiadania, na którym usłyszymy historię związaną z Łazienkami Królewskimi, oraz z kreatywnego warsztatu, gdzie do zajęć manualnych zaangażowani są również rodzice. 16.10.2011r., ZA DALEKO, ZA BLISKO prowadząca: Agnieszka Doniec - edukator muzealny, koordynatorka autorskiego projektu „Podróże Pani Batowskiej- świat wielozmysłowy” skierowanego do dzieci w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Autorka programów edukacyjnych i warsztatów kreatywnych dla dzieci i młodzieży z domów dziecka i placówek wychowawczych. W pracy inspiruje ją możliwość łączenia przeszłości z nowoczesnością, zabawa sztuką i ludzką kreatywnością. Tworzy kolaże i fotograficzne autoportrety. Czy przez lunetę możemy dostrzec sztukę? Czy patrząc na obraz muszę cofnąć się dwa kroki? A może do tego, żeby zobaczyć każdy szczegół potrzebna będzie lupa? Podczas warsztatów nauczymy się oglądać sztukę nie tylko gołym okiem. Poznamy historię króla Salomona i króla Stanisława Augusta. Stworzymy własne dzieło inspirując się królewskimi historiami. zapisy na warsztaty: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl więcej »

wydarzenia
Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie
Festiwal Kultury Dziecięcej
3-5.06.2011r. Pacanów zaprasza na 9 Festiwal Kultury Dziecięcej.

Piątek 3 czerwca (ECB) 10.00 – 18.00 Warsztaty teatralne dla uczestników V Spotkań Mistrzów Teatru Sobota 4 czerwca (sala teatralna ECB) 10.00 – 10.10 otwarcie 9. Festiwalu Kultury Dziecięcej 10 .10 – 10.35 - Spektakl „Patyki i patyczki” Szkolny Teatr Lalki i Aktora z Turzego Pola –                              Laureat IV Spotkań Mistrzów Teatru Prezentacje konkursowe: 10.45 – 17.15 Spektakl „Żywa woda” – Teatr „GONG” SP w Kotli Spektakl „ASSEMBLAGE – miejsca niezwykłe” – Teatr Animacji Lalki i Przedmiotu „eF” Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej Spektakl „Zając i żółw” – Teatr „GRODZIO” SP w Grodzisku Spektakl „Niezwykła opowieść Mateusza” - Teatr „My i …” SP nr 3 w Wągrowcu Spektakl „A łyżka na to” – Teatr „PRZECINECZEK” Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim Spektakl „Gdzie jest królewna?” – Teatr „36” SP nr 36 w Katowicach Spektakl „Król Maciuś reformator” – Teatr „Powsinogi ze Strzyżewa” SP w Strzyżewie Spektakl „Śnieżka” – „Teatrzyk z Biedronkowa” SP nr 23 w Warszawie Niedziela 5 czerwca (Stadion) Prowadzenie: Magdalena Walach i Paweł Okraska 10.00 -10.45 Korowód i rozpoczęcie 3-dnia Festiwalu, werdykt V SMT, werdykt na najlepszą                            grupę bajkową biorącą udział w korowodzie 10.45 – 11.00 Występ przedszkola z Pacanowa z przedstawieniem pt: ,,Mamo, tato nie pal” 11.00 - 11.15 Prowadzący opowiadają o...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj