warsztaty "Mamo, To Ja"
materiały prasowe
Aktualności

Bezpłatne warsztaty "Mamo, To Ja"

Już dziś zapisz się na bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży i młodych rodziców, które są organizowane przez miesięcznik "Mamo, To Ja"! We wrześniu i październiku warsztaty odbędą się aż w 20 miastach.

Na bezpłatnych warsztatach "Mamo, To Ja" będziecie mieli możliwość porozmawiania z naszymi specjalistami na ważne dla was tematy, takie jak:

  • rozszerzanie diety dziecka,
  • zdrowie i rozwój dziecka,
  • chustonoszenie,
  • pielęgnacja niemowląt,
  • pierwsza pomoc.

Wejdź na stronę warsztatów, zarejestruj się i wybierz, w których warsztatach chcesz uczestniczyć: czy dla kobiet w ciąży (godziny popołudniowe) czy dla rodziców dzieci 0-1 lat (godziny południowe).

Wszyscy uczestnicy warsztatów dostaną upominki; mogą również wziąć udział w konkursach (do wygrania m.in. akcesoria dziecięce, kosmetyki dla mam i dzieci).

W bloku "Jestem mamą" na maluchy czeka minikącik zabaw i wygodne przewijaki.

Wszystkie warsztaty odbywają się w prestiżowych, komfortowych salach w hotelach i centrach konferencyjnych.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, rejestracja jest warunkiem uczestnictwa w warsztatach.

Lokalizacje warsztatów "Mamo to ja":
15.09 - Katowice
16.09 - Sosnowiec
18.09 - Wrocław
19.09 - Bielsko-Biała
22.09 - Kraków
26.09 - Białystok
29.09 - Radom
30.09 - Kielce
01.10 - Rzeszów
02.10 - Lublin
14.10 - Warszawa
15.10 - Warszawa
20.10 - Gdynia
21.10 - Olsztyn
22.10 - Gdańsk
24.10 - Bydgoszcz
27.10 - Łódź
28.10 - Poznań
29.10 - Szczecin
30.10 - Koszalin

Jak zrobić loki na komunię – instrukcja krok po kroku [WIDEO]

akademia małego domu kultury
WARSZTATY FILMOWE PT. Przygoda morska
14.04.2012r., godz.11.00-13.00 Akademia Małego Domu Kultury zaprasza na warsztaty familijne.

Podczas warsztatów wymyślimy filmową historię, przygotujemy scenografię i nakręcimy film. Jak na razie wiadomo, że akcja dzieje się na morzu – samotny statek pruje przez fale, zmierza nie wiadomo dokąd. Kto jest jego załogą, kim jest kapitan, jaki mają cel i gdzie jest kres podróży? – na te i inne pytania wspólnie znajdziemy odpowiedź. W czasie warsztatów wykorzystamy technikę greenbox. Zobaczymy, jak powstaje film, co jest ważne przy tworzeniu scenografii i w grze aktorów, jak powstają efekty specjalne. Kilka dni po warsztatach każdy uczestnik otrzyma na pamiątkę płytę z nagranym filmem. Warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Warsztaty prowadzi: Dominika Olszowy i Julia Szmyt - Krych Zapisy do 12 kwietnia. Cena warsztatów: 30zł/osobę (w przypadku rodzeństwa każde kolejne dziecko 20zł, rodzice nie płacą) REZERWACJA MIEJSC NA WARSZTATACH: Wszystkie warsztaty odbywają się w siedzibie Fundacji Mały Dom Kultury na ul. Zamkowej 3/ 4 w Poznaniu (wejście przez Klub Dragon). Prosimy o wcześniejsze zapisy na warsztaty. Rezerwacja pod numerem tel. 696 310 592 lub na adres e-mail: julia@fundacjamdk.pl. Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie przelewu na konto Fundacji Mały Dom Kultury (w tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę warsztatów). Prosimy o dokonanie wpłaty najpóźniej na 3 dni od zarezerwowania miejsca na warsztatach. Fundacja Mały Dom Kultury BZ WBK 80 1090 1359 0000 0001 1279 9355 Ul. Zamkowa 3/ 4, 61-768 Poznań Liczba miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania warsztatów, jeśli nie zbierze się minimalna ilość osób.

Teatr Lalek "Pleciuga"
Warsztaty letnie dla dzieci „MAMY PRAWO DO BYCIA SOBĄ”
od 11.06.2012r., Teatr Pleciuga zaprasza dzieci na warsztaty letnie.

projekt edukacyjny realizowany w Teatrze Lalek „Pleciuga” o projekcie Ideą projektu jest edukacja kulturalna i medialna dzieci i dorosłych, skupiająca się na tematyce praw dziecka oraz nowoczesnej pedagogiki zainspirowanej twórczością Janusza Korczaka – pisarza i pedagoga, prekursora walki o prawa dziecka. Projekt zakłada przeprowadzenie: • letnich warsztatów, których efektem będą spektakl i happening werbalizujący potrzeby dzieci, • warsztatów m.in. teatralnych i dziennikarskich, skierowanych do dzieci w wieku szkolnym, • zajęć pedagogicznych dla dorosłych (studentów, rodziców, nauczycieli). Powstanie też repertuarowy spektakl dla najnajmłodszych, stworzony innowacyjną metodą wykorzystującą efekty interakcji z dziećmi w wieku przedszkolnym. Teatr w projekcie jest przestrzenią komunikacji dla społeczeństwa obywatelskiego aktywizującą dzieci – do wyrażania siebie – i dorosłych – do zrozumienia psychologii dziecka, potrzebnego m.in. wychowawcom i twórcom teatralnym. Projekt wpływa na zwiększenie znajomości praw i potrzeb dziecka w społeczeństwie. o letnich warsztatach W wakacje - w terminie od 20 do 25 sierpnia, w godzinach od 9:00 do 15:30 - zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat na cykl działań edukacyjnych, których końcowym efektem będzie przygotowanie przedstawienia inspirowanego powieścią Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy”. 30 uczestników, podzielonych na 2 grupy 15-osobowe, weźmie udział w warsztatach prowadzonych przez aktorów i animatorów związanych i współpracujących z „Pleciugą” przy okazji różnych projektów. Odbędą się zajęcia plastyczne skupiające się na budowie elementów scenografii, aktorskie, muzyczne – z nauką gry na bębnach i nauką śpiewu, choreograficzne oraz kreatywne zajęcia pracy z wyobraźnią, które pozwolą zbudować scenariusz przedstawienia z pomysłów...

warsztaty
Aktualności
Zapisz się na bezpłatne warsztaty "Mamo, to Ja"!
Spodziewasz się dziecka? A może już jesteś mamą? Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na bezpłatne warsztaty "Mamo, to Ja". Sprawdź, czy będziemy w twoim mieście lub okolicach.

Rozmowy z ekspertami, ciekawe prelekcje, praktyczne warsztaty i konkursy z nagrodami - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na was podczas bezpłatnych warsztatów "Mamo, to Ja" . Ci, którzy byli z nami, mówią, że było warto. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji z nami się spotkać, niech przekonają się sami. Czekamy na was we wrześniu i październiku w 25 miastach w całej Polsce . Sprawdź, gdzie będziemy i zapisz się już dziś! Program bezpłatnych warsztatów "Mamo, To Ja" Warsztaty to okazja nie tylko posłuchania, co mają do powiedzenia specjaliści, ale też zadania im pytań: jak karmić dzieci, jak odpowiednio je pielęgnować, jak dbać o ich zdrowie i rozwój. Jest na to czas i uwaga – w dzisiejszych czasach to bezcenne! Oto program naszych warsztatów : Żywienie niemowląt i małych dzieci Zdrowie i rozwój dziecka Pielęgnacja malucha i kobiety w ciąży Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach Jak się zapisać Zrobiliśmy wszystko, aby ułatwić Wam udział w naszych warsztatach. Po pierwsze, warsztaty "Mamo, To Ja" są bezpłatne, a więc nic a nic cię nie kosztują – musisz się tylko zarejestrować. Po drugie, zapisanie się na warsztaty jest proste jak drut. Wystarczy, że: wejdziesz na stronę www.warsztaty.mamotoja.pl zarejestrujesz się jako uczestnik  - zrób to jak najszybciej, bo liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona wybierzesz, w których warsztatach chcesz uczestniczyć: czy dla kobiet w ciąży (godziny popołudniowe) czy dla rodziców dzieci do pierwszego roku życia (godziny poranne). I to wszystko! Teraz trzeba odliczać dni do warsztatu i cieszyć się ze spotkania z fachowcami od dzieci, a także – co jest ważne dla wielu rodziców – z innymi mamami i ojcami. Udogodnienia i niespodzianki Informacje informacjami, nowości nowościami, a każdy chce być mile widzianym. Wy jesteście,...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj