Studio taneczne dla młodych mam
Facebook/GroovaRoo Dance
Aktualności

Chcemy więcej takich klubów fitness! Dlaczego? Zobacz ten fantastyczny film!

Nic dziwnego, że ten film ma 2 miliony wyświetleń! Tata, który wspiera mamę to wspaniały widok!

GroovaRoo Dance z San Diego to studio taneczne dla kobiet. Jednak nie dla wszystkich… Żeby należeć do grupy tanecznej, trzeba spełniać dwa wymogi: mieć dziecko i mieć nosidełko, w którym można bezpiecznie ulokować malucha.

Pasja, która łączy młode mamy

Filmiki z tańczącymi mamami (i maluchami w nosidełkach) mają tysiące wyświetleń. Założycielka studia, Amber Anjali, przyznaje, że chciała stworzyć klub, w którym młode mamy będą mogły wrócić do aktywności fizycznej bez konieczności zostawiania swoich pociech opiekunkom czy dziadkom. Bardzo szybko okazało się, że młode mamy potrzebują czegoś więcej niż ćwiczeń: społeczności. Zajęcia z tańca pozwoliły im nie tylko wyjść z domu i trochę poćwiczyć, ale poznać inne młode mamy, które na co dzień borykają się z tymi samymi problemami.

Tatusiowie też potrafią (i chcą)

Amber, która jest doulą i instruktorką jogi, prowadzi studio wraz z mężem, instruktorem tańca. Nic dziwnego, że na zajęcia zaczęli przychodzić także tatusiowie. Filmik, który zaraz zobaczycie, ma już 2 miliony wyświetleń! Choć tańczący tatusiowie zarzekali się, że oni wcale nie umieją tańczyć ich ruchy są całkiem imponujące (ale też zabawne…)!

Zobacz film:W Polsce wciąż jest za mało miejsc, w których mamy (i tatusiowie) mogą przyjść z dzieckiem, poćwiczyć, a przy tym poznać inne młode mamy i świetnie się bawić. Gdyby w waszym mieście były organizowane takie zajęcia, poszłybyście na nie ze swoimi pociechami?

Czytaj także: Jak ćwiczyć z dzieckiem w chuście?

Ćwiczenia z dzieckiem na placu zabaw – porady fit mamy

wck
Rodzina razem się trzyma - impreza rodzinna, 26.05, Wodzisław Śląski
Zapraszamy do Wodzisławia Śląskiego na imprezę rodzinną.

RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA   Wyjątkowa impreza w Wodzisławskim Centrum Kultury. " Rodzina razem się trzyma" to bezpłatne warsztaty i porady pedagogów, psychologów, rehabilitantów, które WCK organizuje wspólnie z portalem dla rodziców z powiatu wodzisławskiego I co dalej?.   Już 26 maja w WCK specjaliści opowiedzą i nauczą jak radzić sobie z dorastającą młodzieżą, dziećmi z ADHD, komunikacją z najbliższymi, która wielu sprawia ogromne trudności. Dla przyszłych rodziców specjalista medycyny chińskiej poprowadzi zajęcia na temat prostych  technik akupresury przydatnych podczas porodu, a także doradzi jak wzmocnić w sposób naturalny swój organizm podczas połogu. Z kolei doświadczony rehabilitant podpowie jak być aktywną w ciąży, ćwiczyć razem z dzieckiem i nauczy modnego, ale wymagającego wprawy, noszenia maluchów w chuście. Razem z szefem kuchni restauracji " Pod Arkadami" mamy, ojcowie, babcie, dziadkowie razem z dziećmi będą mieli okazję poznać tajniki zdrowych i szybkich przekąsek.   Dla małych i dużych uczestników imprezy " Rodzina razem się trzyma" przygotowano zajęcia Zumby , która jest połączeniem tańca i aerobiku, kształtującego sylwetkę, poprawiającego kondycję i wyzwalającego potężne dawki pozytywnej energii.   Będzie wiele atrakcji dla najmłodszych. Z myślą o nich przygotowano warsztaty edukacyjne z książką i filmem pt. „Biały ząbek – moja pierwsza wizyta u dentysty”, pokazowe lekcje językowe czy warsztaty " Twórczy Maluch".  Wykładowcy z Akademii Humanistyczno Ekonomicznej będą pracowali z najmłodszymi nad radzeniem sobie z emocjami, próbą ich nazwania w codziennych kontaktach z rówieśnikami.   Imprezie towarzyszyć będzie także kiermasz zabawek, gier i ubranek dla dzieci oraz artystyczne warsztaty Ale!Babki, które tym razem...

Turniej Tańca Kids Challenge - Egurrola Dance Studio
Materiały prasowe
Patronaty
XII edycja Wielkiego Turnieju Tańca Kids Challenge - zapraszają Egurrola Dance Studio i CH Blue City!
Już w dniach 27-28 kwietnia Egurrola Dance Studio zaprasza na najbardziej roztańczony weekend tej wiosny w Warszawie! Kids Challenge by Egurrola to gwarancja świetnej zabawy, mnóstwa emocji i pozytywnej energii.

Zapraszamy na event pełen atrakcji! Młodzi tancerze z Egurrola Dance Studio zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, takich jak hip hop, taniec nowoczesny i taniec jazzowy. Po raz pierwszy w ramach Kids Challenge odbędzie się Dziecięca Gala Baletowa , w czasie której najmłodsze tancerki baletowe Egurrola Dance Studio zabiorą widzów w niesamowitą podróż do zaczarowanego świata, występując w choreografiach do najpiękniejszych utworów muzyki klasycznej. Występy tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola , który wyróżni najlepszych z nich, wręczając im medale oraz dyplomy. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najpopularniejszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Z ogromną dumą już po raz 12. organizujemy Wielki Turniej Tańca Kids Challenge – mówi Agustin Egurrola, choreograf i właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. To niezwykłe taneczne wydarzenie pokazuje nam, jak wiele radości przynosi tancerzom udanym pokaz, a satysfakcja z występów to ogromna nagroda dla wielu małych mistrzów. Dlatego wspólnie z Blue City tworzymy przestrzeń, która pomaga im spełniać marzenia i czerpać radość z tańca – dodaje Egurrola. W czasie Kids Challenge nie zabraknie także animacji dla najmłodszych, konkursów z nagrodami oraz wielu innych niespodzianek i atrakcji dla publiczności! Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was! Więcej informacji na stronie www.egurrola.com UWAGA! Wstęp wolny! Gdzie i kiedy: 27-28.04.2019 r., godz. 10:00-19:00 Blue City, poziom -1, Al. Jerozolimskie 179  

Bajki Baletowe, książki dla dzieci
materiały prasowe
Patronaty
Bajki Baletowe - niezwykłe książki dla dzieci
Bajki Baletowe to jedyna na polskim rynku wydawniczym edukacyjna seria książek dla dzieci w ciekawy i przystępny sposób wprowadzająca w świat tańca klasycznego.

Dziecięcą wrażliwość trzeba wspierać i rozbudzać jak najwcześniej ze względu na wyjątkową łatwość przyswajania przez dziecko tego, co nowe. W szkołach podstawowych niewielką część programu edukacyjnego poświęca się zajęciom artystycznym. By wspomóc harmonijny rozwój dziecka i poszerzyć jego wiedzę o tańcu klasycznym, warto sięgnąć po książki z serii Bajki Baletowe wydawnictwa Studio Blok. Bajki Baletowe to jedyna na polskim rynku wydawniczym edukacyjna seria książek dla dzieci w ciekawy i przystępny sposób wprowadzająca w świat tańca klasycznego. Pełni rolę przewodnika baletowego dla najmłodszych widzów spektakli baletowych. Każda z książek podzielona jest na dwie części: bajkę autorstwa Tadeusza Rybickiego, osnutą na kanwie libretta baletu, oraz część teoretyczną, w której tajniki sztuki baletowej, trudniejsze pojęcia związane z tańcem oraz sylwetki twórców muzyki i choreografii przybliża Katarzyna Gardzina-Kubała. Całość ozdabiają barwne ilustracje autorstwa Klaudii Polak-Szewczyk. Wysoka wartość edukacyjna, eleganckie wydanie w twardej oprawie, przejrzysty układ graficzny oraz pobudzające dziecięcą wyobraźnię i pomagające zrozumieć treść książki i spektaklu ilustracje oraz tablice edukacyjne – to wszystko sprawia, że po Bajki Baletowe zdecydowanie warto sięgnąć. Bajki Baletowe to seria książek, ale też okazja, by porozmawiać o tańcu, a nawet spróbować, na czym polega różnica między jego rodzajami. Kilkukrotnie organizowane przez Studio Blok warsztaty taneczne „Kto chce tańczyć?” spotkały się z niemałym zainteresowaniem młodych miłośników baletu. W ramach warsztatów odbywały się zajęcia ruchowe ze świetnymi instruktorami i tancerzami. Zajęcia z tańca klasycznego prowadziła między innymi pierwsza solistka Polskiego Baletu Narodowego Magdalena Ciechowicz. Podstawy tańca ludowego przybliżała dzieciom...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj