dzień matki
philips
Aktualności

Dzień Matki z Philips

Philips Avent 24 maja zaprasza mamy w ciąży do wspólnego świętowania Dnia Matki. W swojej siedzibie Philips już po raz kolejny organizuje spotkanie, podczas którego panie w ciąży będą miały okazję porozmawiać z położną, konsultantką laktacyjną, wykonać badanie USG 3/4D oraz poznać produkty Philips Avent. Na wszystkich gości czeka też miniwyprawka.

Marka Philips Avent nieustannie wspiera młode mamy od momentu poczęcia, aż po samo rozwiązanie i kolejne miesiące życia maluszka. Choć w tym roku 26 maja większość spodziewających się dziecka nie otrzyma pewnie jeszcze życzeń, to jeśli jesteś w ciąży, masz już pełne prawo, by czuć się mamą i świętować. To zatem świetny pretekst, by spotkać się z innymi paniami w ciąży, zasięgnąć profesjonalnych porad, a być może rozwiać wątpliwości dzięki rozmowie ze specjalistą. W ubiegłym roku spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Podczas tegorocznego spotkania, na które Philips zaprasza do swojej siedziby 24 maja, przyszłe mamy spotkają się z położną oraz konsultantką laktacyjną, a także zapoznają się z produktami Philips Avent, które dodatkowo otrzymają w prezencie w miniwyprawce. W ciągu dnia przewidziano także quizy z nagrodami.

Ponadto Philips jako producent m.in. zaawansowanych ultrasonografów dobrze wie, że diagnostyka i zwrócenie uwagi na szczegóły pomaga mamom czuć się pewniej i spokojniej, dlatego na kilkadziesiąt wybranych w wyniku losowania mam czeka też możliwość wykonania badania USG 3/4D przeprowadzonego przez lekarza ginekologa-położnika. Nowoczesne ultrasonografy Philips pozwalają na zaawansowaną diagnostykę wykorzystującą techniki obrazowania trójwymiarowego celem jak najdokładniejszej diagnostyki. Dzięki temu masz szansę zobaczyć pierwszy uśmiech lub grymas swojego dziecka na zdjęciu, a nawet na filmie!

Spotkanie dla przyszłych mam odbędzie się 24 maja 2018 r. w godzinach 9:45-16:20 w siedzibie Philips Polska przy Alejach Jerozolimskich 195B w Warszawie w formie 2 tur. Serdecznie zapraszamy na turę poranną lub popołudniową!
 
I TURA
9:45 powitanie
9:55 wybór 12 osób na USG
10:00 prezentacja położnej i konsultantki laktacyjnej
10:55 wybór 12 osób na USG
11:15 prezentacja Philips AVENT
11:35 quiz z nagrodami
11:55 wybór 12 osób na USG
12:10 dieta mamy karmiącej i rozszerzenie diety niemowlaka- dietetyk
12:40 - zakonczenie
 
II TURA
13:30 powitanie
13:40 wybór 12 osób na USG
13:45 prezentacja położnej i konsultantki laktacyjnej
14:40 wybór 12 osób na USG
15:00 prezentacja Philips AVENT
15:20 quiz z nagrodami
15:40 wybór 12 osób na USG
15:50 dieta mamy karmiącej i rozszerzenie diety niemowlaka- dietetyk
16:20 zakończenie

Dodatkowych informacji udzielają:

Izabela Rogulska Agata Blinkiewicz  
PR Manager
Philips Personal Health
PR Specialist
Philips Personal Health
 
Al. Jerozolimskie 195B
02-222 Warszawa, Polska
tel:  +48 603 230 676
Al. Jerozolimskie 195B
02-222 Warszawa, Polska
tel:  +48 728 665 737
 
e-mail: izabela.rogulska@philips.com e-mail: agata.blinkiewicz@philips.com  

 
Źródło: informacja prasowa

Redaktorka Mamotoja.pl o śnie swoich córek: zaakceptuj fakt, że dzieci są różne

Avent, butelka
Zgłoś się i przetestuj butelkę Avent Natural!
Rozwiąż proste zadanie konkursowe i przetestuj szklaną butelkę Philips Avent.

Oto laureaci: Marta A., Leśno Małgorzata B., Tomaszów Mazowiecki Dorota B., Jastrzębie Zdrój Katarzyna B., Kolbuszowa Paulina B., Czarne Malwina Ch., Gorzów Katarzyna G., Gdańsk Magdalena F., Dąbrowa Górnicza Katarzyna J., Terespol Monika J., Słupsk Marika K., Pleszew Katarzyna K., Bydgoszcz Paulina K., Drawsko Pomorskie Sara K., Kraków Martyna M., Przemyśl Izabela M., Gorczyn Krystyna M., Gniezno Katarzyna O., Sobocisko Piotr P., Gliwice Katarzyna P., Nowy Sącz Marta P., Szczecin Anna P., Gołdap Dana R., Miastko Katarzyna S., Strzelce Opolskie Jan S., Ulhówek Elżbieta S., Białystok Sylwia U., Myszków Anna W., Chęciny Natalia W., Sandomierz Agata Z., Nowogrodziec  *** Uwaga! Mamy do przetestowania 30 szklanych butelek Philips Avent Natural model SCF671/17! Nagrody: Autorzy 30 najciekawszych wypowiedzi będą mieli okazję przetestować szklaną butelkę Philips Avent z serii Natural model SCF671/17 o pojemności 120 ml.      Co trzeba zrobić? Dokończ zdanie: "Karmienie butelką to dla mnie..." Wypełnij formularz i... czekaj na wyniki! Karmienie butelką Butelka Natural jest naszą najbardziej innowacyjną i technologicznie zaawansowaną butelką, dzięki której karmienie jest bardziej naturalne, zarówno dla Ciebie, jak i dla dziecka. Jest to butelka idealna dla mam chcących kontynuować naturalne karmienie, ponieważ smoczek wzorowany na kobiecej piersi ułatwia dziecku zaakceptowanie naprzemiennego karmienia butelką i piersią. Twoje dziecko może korzystać z dobrodziejstw matczynego pokarmu, nawet jeśli nie ma Cię w pobliżu.   Nie ma nic lepszego od karmienia piersią. Jeśli jednak zdecydujesz się karmić butelką, to Philips Avent, na podstawie swojego 30-letniego doświadczenia klinicznego w dziedzinie żywienia niemowląt, zaoferuje Ci...

mat. pras.
Zdrowie w ciąży
Z okazji Dnia Matki Philips zaprasza na bezpłatne USG 4D!
29 maja 2014 r., z okazji przypadających w tym czasie Dnia Matki i Dnia Dziecka, marka Philips Avent zaprasza kobiety w ciąży do Philips House, gdzie będą mogły spotkać się położnymi, konsultantkami laktacyjnymi czy wykonać bezpłatnie badanie USG, w tym rewolucyjne USG 4D, które pozwala zobaczyć twarz dziecka.

Jesteś w ciąży? Zatem Dzień Matki i Dzień Dziecka to twoje święta! I z tej okazji Philips AVENT, marka polecana przez mamy na całym świecie,  zaprasza cię i wszystkie przyszłe mamy na wspólne świętowanie do Philips House. Będzie to okazja, żeby poznać inne mamy, które tak jak ty przygotowują się do narodzin dziecka, ale także by porozmawiać ze specjalistami. Na spotkanie oprócz specjalistów Philips AVENT z ostaną zaproszone położne oraz konsultantki laktacyjne, które wszystkim chętnym udzielą bezpłatnych porad i pomogą przygotować się do tego szczególnego momentu w życiu kobiety.   We współpracy z Philips Healthcare, Philips Avent przygotował też możliwość wykonania badania USG przeprowadzonego przez lekarza ginekologa-położnika, gdyż Philips doskonale rozumie, że diagnostyka i zwrócenie uwagi na szczegóły pomaga mamom czuć się pewniej i spokojniej. Niespodzianką dla mam, które nie mogą doczekać się, by zobaczyć ruchy i uśmiechy czy grymasy malca, będzie też rewolucyjne badanie USG 4D, które pozwala zaspokoić naturalną ciekawość i dokładnie obejrzeć dziecko z każdej możliwej strony. Możesz więc zrobić sobie prezent na Dzień Matki i już teraz zobaczyć, jak twoja pociecha się do tiebie uśmiecha! Zdjęcia z USG 4D będą też wyjątkową pamiątką dla Ciebie i Twojego dziecka. Mamy, które w związku z ograniczeniem czasowym, nie zdążą poddać się badaniu, otrzymają miły upominek, a wszystkie panie mogą liczyć na mini-wyprawkę od Philips Avent. Przyszłe mamy Philips Avent zaprasza do wspólnego świętowania 29 maja 2014 r., w godz. 10.00-16.00, do siedziby Philips – w Aleje Jerozolimskie 195B w Warszawie.  

Fot. Philips
Przebieg ciąży
Philips zaprasza na świętowanie 30-lecia marki AVENT
Z okazji 30-lecia marki AVENT, Philips zaprasza przyszłe mamy do Philips House, gdzie czekają na nie prezenty. Każda z mam będzie miała możliwość spotkania się z położną, konsultantką laktacyjną oraz przedstawicielami marki. Dodatkowo 30 mam będzie miało możliwość wykonać badanie USG, w tym rewolucyjne USG 4D na innowacyjnych aparatach ultrasonograficznych Philips.

Philips dostarcza kompleksowych rozwiązań do opieki nad matką i dzieckiem od chwili poczęcia, aż do przyjścia dziecka na świat i w kolejnych miesiącach życia. Nasz sprzęt medyczny, pomagający precyzyjnie monitorować ciążę, można znaleźć w pracowniach USG, gabinetach ginekologicznych, szpitalach położniczych i na samej sali porodowej. Od 30 lat, dzięki rozwiązaniom Philips AVENT, towarzyszymy mamom i dzieciom także w pierwszych chwilach po przyjściu dziecka na świat i przez kolejne miesiące życia. Z okazji tego jubileuszu, Philips pragnie po raz drugi zaprosić przyszłe mamy do siedziby firmy na specjalnie zorganizowane dla nich spotkanie. Podczas tych urodzin marki AVENT Philips udostępni przyszłym mamom swoje doświadczenie i wiedzę oraz innowacyjne rozwiązania medyczne i produktowe. Będzie to okazja nie tylko do bliższego poznania produktów Philips AVENT i rozmowy ze specjalistami marki, ale także do uzyskania profesjonalnych i bezpłatnych porad od położnych oraz konsultantek laktacyjnych , które wszystkim chętnym pomogą przygotować się do tego szczególnego momentu w życiu kobiety.  Philips doskonale rozumie, że diagnostyka i zwrócenie uwagi na szczegóły pomaga mamom czuć się pewniej i spokojniej, dlatego wychodząc naprzeciw tym potrzebom, przygotowana zostanie także strefa medyczna. Będzie można tam wykonać badanie USG przeprowadzone przez lekarza ginekologa-położnika z wykorzystaniem najwyższej klasy aparatów ultrasonograficznych Philips. Niespodzianką dla mam, które nie mogą doczekać się, by zobaczyć ruchy i uśmiechy czy grymasy malca, będzie też rewolucyjne badanie USG 4D , które pozwala zaspokoić naturalną ciekawość i dokładnie obejrzeć dziecko z każdej możliwej strony.   Dodatkowo będzie można także posłuchać bicia serca dziecka.  - Wierzymy, że każda mama i dziecko zasługują na najlepszą możliwą opiekę, dlatego cały czas...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj