Egurrola Dance Studio, Agustin Egurrola
mat.pras.
Aktualności

Twoje dziecko kocha taniec? Spotkajcie się z Agustinem Egurrolą i świętujcie jubileusz!

Szkoły tańca założone przez Agustina Egurrolę zapraszają na 3 dni emocjonującej tanecznej rywalizacji. Zapowiada się wielkie taneczne show z udziałem znanych tancerzy.

W najbliższy weekend w Warszawie (3-5 lutego 2017) rozpoczynają się Mistrzostwa Egurrola Dance Studio. Sieć szkół tańca, założona przez Agustina Egurrolę – słynnego tancerza, choreografa i jurora programów telewizyjnych „Mam Talent!" oraz „You Can Dance, obchodzi właśnie 25 urodziny.

Emocjonująca taneczna rywalizacja ma trwać 3 dni. Towarzyszyć jej będą zachwycające pokazy w wykonaniu solistów, duetów i najlepszych formacji tanecznych. Na parkiecie pojawią się tancerze znani z programów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz „You Can Dance – Po prostu tańcz! Szykuje się również doskonała okazja, aby zdobyć autograf samego Mistrza Egurroli lub zrobić sobie z nim wspólne zdjęcie.

- Jubileusz 25-lecia Egurrola Dance Studio to dla mnie niezwykle ważne i osobiste wydarzenie – mówi Agustin Egurrola. - Taniec jest moją największą pasją, sposobem na życie i czymś, co od ponad ćwierć wieku napędza mnie do dalszego działania. To także tu, w czasie Mistrzostw Egurrola Dance szukam inspiracji i motywacji do dalszej pracy. Zapraszam do wspólnego świętowania jubileuszu Egurrola Dance Studio podczas tego fantastycznego wydarzenia. Jestem przekonany, że razem przeżyjemy niezwykłe emocje i będziemy się świetnie bawić! – dodaje.

W pierwszy weekend lutego miłośnicy tańca na jednym parkiecie mają okazję zobaczyć tysiące tancerzy w najbardziej widowiskowych i różnorodnych stylach tanecznych. W programie między innymi:

  • hip hop,
  • taniec jazzowy,
  • videoclip dance,
  • balet,
  • taniec klasyczny,
  • taniec towarzyski,
  • dancehall,
  • latino
  • high heels.

Redaktorka Mamotoja.pl o śnie swoich córek: zaakceptuj fakt, że dzieci są różne

Turniej Tańca Kids Challenge - Egurrola Dance Studio
Materiały prasowe
Patronaty
XII edycja Wielkiego Turnieju Tańca Kids Challenge - zapraszają Egurrola Dance Studio i CH Blue City!
Już w dniach 27-28 kwietnia Egurrola Dance Studio zaprasza na najbardziej roztańczony weekend tej wiosny w Warszawie! Kids Challenge by Egurrola to gwarancja świetnej zabawy, mnóstwa emocji i pozytywnej energii.

Zapraszamy na event pełen atrakcji! Młodzi tancerze z Egurrola Dance Studio zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, takich jak hip hop, taniec nowoczesny i taniec jazzowy. Po raz pierwszy w ramach Kids Challenge odbędzie się Dziecięca Gala Baletowa , w czasie której najmłodsze tancerki baletowe Egurrola Dance Studio zabiorą widzów w niesamowitą podróż do zaczarowanego świata, występując w choreografiach do najpiękniejszych utworów muzyki klasycznej. Występy tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola , który wyróżni najlepszych z nich, wręczając im medale oraz dyplomy. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najpopularniejszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Z ogromną dumą już po raz 12. organizujemy Wielki Turniej Tańca Kids Challenge – mówi Agustin Egurrola, choreograf i właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. To niezwykłe taneczne wydarzenie pokazuje nam, jak wiele radości przynosi tancerzom udanym pokaz, a satysfakcja z występów to ogromna nagroda dla wielu małych mistrzów. Dlatego wspólnie z Blue City tworzymy przestrzeń, która pomaga im spełniać marzenia i czerpać radość z tańca – dodaje Egurrola. W czasie Kids Challenge nie zabraknie także animacji dla najmłodszych, konkursów z nagrodami oraz wielu innych niespodzianek i atrakcji dla publiczności! Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was! Więcej informacji na stronie www.egurrola.com UWAGA! Wstęp wolny! Gdzie i kiedy: 27-28.04.2019 r., godz. 10:00-19:00 Blue City, poziom -1, Al. Jerozolimskie 179  

Patronaty
Taneczne Szaleństwo w Konstancinie
11 września zapraszamy do Starej Papierni w Konstancinie na piknik rodzinny i dzień otwarty w nowej szkole Egurrola Dance Studio.

W programie zobaczymy pokazy tańca uczestników programów „You Can Dance” i „Tańca z Gwiazdami”, występy najlepszych formacji Egurrola Dance Studio i taneczny show w wykonaniu grupy VOLT Agustina Egurroli. Całość uświetnią konkursy z nagrodami i nauka tańca dla wszystkich , prowadzona przez instruktorów Egurrola Dance Studio. Taneczne Szaleństwo gwarantuje doskonałą zabawę i mnóstwo atrakcji. Zapraszamy do Starej Papierni w Konstancinie - Jeziornej, 11 września 2010 r., godz. 11.00-15.00.

Turniej Tańca - Egurrola Dance Studio
Materiały prasowe
Patronaty
Egurrola Challenge – jedyne takie turnieje tańca! Zaprasza Agustin Egurrola
Już w maju i czerwcu Egurrola Dance Studio zaprasza na cykl imprez Egurrola Challenge, w trakcie których królować będzie taniec, świetna zabawa i mnóstwo pozytywnej energii. Pokazy młodych tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, założyciel szkoły Egurrola Dance Studio.

Egurrola Challenge odbędzie się w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach, a podczas każdej edycji Egurrola Challenge na scenach zobaczymy tancerzy ze szkół Egurrola Dance Studio, którzy zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, m.in. tańcu nowoczesnym, hip hopie oraz tańcu jazzowym. Występy młodych tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, który wyróżni najlepszych z nich, wręczając im medale oraz dyplomy. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najlepszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Egurrola Challenge to jedyny taki cykl impreza tanecznych odbywających się na terenie największych galerii handlowych w całej Polsce. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć efekt intensywnej pracy naszych tancerzy, dla których taniec jest wielką pasją. Jestem pewien, że razem roztańczymy wszystkie miasta, które odwiedzimy - mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. W czasie Egurrola Challenge nie zabraknie oczywiście tanecznych animacji dla najmłodszych, konkursów z nagrodami oraz wielu innych niespodzianek i atrakcji dla publiczności! Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Egurrola Challenge: 25.05 – Kraków, Galeria Kazimierz 26.05 – Łódź, Manufaktura 1.06 – Wrocław, Sky Tower 8.06 – Katowice, Silesia City Center Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was! Więcej informacji na stronie www.egurrola.com   UWAGA. Wstęp wolny!

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj