Enfamil, ExpectingBaby
materiały prasowe
Aktualności

ExpectingBaby na pomoc przyszłym mamom

Poznaj wyjątkową aplikację mobilną ExpectingBaby stworzoną przez producent mleka modyfikowanego Enfamil, dedykowaną każdej przyszłej mamie.

Przyszła mama powinna o siebie wyjątkowo zadbać. Bardzo ważna jest świadomość, co dzieje się z jej organizmem i wiedza, jak rozwija się jej dziecko. W tym celu powstała aplikacja mobilna ExpectingBaby dostępna na popularne smartfony.

Źródło wiedzy o ciąży

Znajdziesz tu zbiór usystematyzowanych informacji na temat najważniejszych etapów ciąży. Co tydzień w aplikacji pojawiają się dokładne opisy i podsumowania, które pozwolą zrozumieć, na jakim etapie rozwoju ciąży jest przyszła mama i jej dziecko.
 

Enfamil, ExpectingBaby
materiały prasowe

Pamiętnik z oczekiwania

Zgromadzisz tu najcenniejsze wspomnienia z ciąży, udokumentujesz najważniejsze chwile takie jak pierwsze zdjęcie usg. Taki pamiętnik można zachować i wracać do niego już po narodzinach. Wtyczki społecznościowe pozwolą dzielić się tymi zapisami z rodziną czy znajomymi.
 

Enfamil, ExpectingBaby
materiały prasowe

Obwieść radosne wieści

Dzięki aplikacji stworzysz unikalną wiadomość o narodzinach dziecka i wyślesz ją do kontaktów zapisanych w telefonie. Wiadomość może zawierać dokładną godzinę, wagę i wzrost, a także dodane z aparatu zdjęcie.

Enfamil, ExpectingBaby
materiały prasowe


Producent mleka Enfamil od wielu lat kładzie nacisk na edukację młodych rodziców i pomoc w codziennych problemach związanych z nową rolą, w której się znajdują. Aplikacja ExpectingBaby, dostępna w Google Play oraz App Store, jest już drugim narzędziem tego typu, które producent mleka Enfamil stworzył właśnie z myślą o młodych mamach. W listopadzie 2012r. firma udostępniła aplikację AmazingBaby, która zawiera propozycje ćwiczeń z dzieckiem w czterech różnych porach dnia – od zabawy aż do wyciszenia.  Obie aplikacje są bezpłatne i dostępne na systemy Android i iOS.

 

 

Enfamil, ExpectingBaby
materiały prasowe


Aplikację można pobrać bezpłatnie pod następującymi linkami:
- dla użytkowników iPhone: https://itunes.apple.coml
- dla użytkowników smartfonów z systemem Android: https://play.google.com

 

 

 

 

mama i córka oglądają w telefonie aplikację
Fotolia
Aktualności
Aplikacja Kropka TV – ściągnij na telefon!
Nowa, odświeżona aplikacja Kropka TV! Sprawdź, dlaczego musisz ją mieć na swoim telefonie!

Aplikacja Kropka TV ma nową, odświeżoną wersję. Nowa wersja aplikacji Kropka TV jest już dostępna w Google Play i App Store.  Aplikacja dla telemaniaków Aplikacja Kropka TV jest związana z ogólnopolskim tygodnikiem telewizyjnym „Kropka TV” dostępnym w sieci Biedronka. Zawiera zawsze aktualną listą kanałów , zarówno telewizji naziemnej, jak i satelitarnej czy cyfrowej. Każdy użytkownik w łatwy sposób może stworzyć własną listę ulubionych kanałów. Do tego ma możliwość przypisywania własnej numeracji poszczególnym stacjom, sortowania kanałów oraz dodawania przypomnień o ulubionych programach . W aplikacji Kropka TV każda stacja telewizyjna ma własną – superczytelną – oś czasu z programem na cały tydzień oraz poszczególne programy mają szerokie opisy wraz ze zdjęciami, a także listą polecanych programów. Wygodnie i oszczędnie! W nowej aplikacji Kropka TV możesz pobierać program offline (będąc w zasięgu sieci WiFi), dzięki czemu nie zużywasz limitu danych internetowych w komórce. Każdy użytkownik ma ponadto możliwość dzielenia się ze znajomymi informacją o programach, m.in. za pomocą najpopularniejszych serwisów social media, a także mailem lub SMS-em. Aplikacja Kropka TV zyskała wielkie  uznanie użytkowników : średnia ocena aplikacji w Google Play wynosi 4,1 na 5 punktów). W badaniu Mobigate aplikacja Kropka TV (jako jedyna spośród wszystkich aplikacji z programem tv) znalazła się na 4. miejscu w kategorii News&Magazines w wynikiem 1,4%. Pobierz aplikację Kropka TV:  Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kropkatv.programtv iOS: https://itunes.apple.com/us/app/program-tv-kropka-tv/id1140801752?mt=8

dzieci, dziewczynki, rodzice, tablet, komputer, laptop, zabawa
© Syda Productions - Fotolia.com
Gry i zabawy
10 gier edukacyjnych dla dzieci na tablet: już dla 3-latka!
Jak wykorzystać tablet do zabawy i nauki jednocześnie? Poznaj nasz ranking gier dla dzieci na tablet – te gry pomogą twojemu dziecku w nauce liter, cyfr, kolorów i kształtów. Sprawdź, które gry na tablet (z systemami iOS i Android) są godne uwagi już dla trzylatka.

Gry dla trzylatka na tablet nie mogą być zbyt skomplikowane, powinny też pełnić funkcję ważniejszą niż tylko zajęcie go przez jakiś czas. Edukacyjne gry na tablet mogą pomóc dzieciom w nauce liter, cyfr,  kolorów, kształtów, nazw zwierząt czy pojazdów oraz w rozwijaniu zdolności motorycznych, a rodzicom mogą dać chwilę wytchnienia. Zobacz, jakie gry warto zainstalować na tablecie. Gry dla trzylatka na tablet: nauka liter Alfabet dla dzieci (IOS) to gra edukacyjna już dla trzylatka, która wprowadzi najmłodszych w świat liter. Aplikacja umożliwia dopasowanie poziomu gry do wieku i pozwala na naukę liter, słów i pisania w języku polskim. Ściągnij aplikację. Nauka Słówek – Sprytne Szkraby to gra na tablet dla najmłodszych, dostępna w języku polskim. Aplikacja umożliwia poznawania słów z kategorii: zwierzęta, instrumenty muzyczne, zabawki i owoce. Po kliknięciu danego obrazka dziecko słyszy jego nazwę. W grze nie mamy animacji – tylko obrazki. Obsługa gry jest bardzo prosta. Gra jest dostępna na iOS . Ściągnij aplikację (jest też druga wersja ) Edulatki Litery to gra edukacyjna na tablet przeznaczona dla dzieci od 4. roku życia. Poprzez zabawę dziecko uczy się czytać, a także pisać. W grze możemy wybrać jedno z trzech zadań – wskazanie przedmiotu, który zaczyna się na konkretną literę, wskazanie liter, na które zaczyna się dane słowo lub pisanie wielkich liter. Dziecko otrzymuje polecenia głosowe. Instrukcje są proste, a aplikacja ma wiele animacji i elementów interaktywnych, które zachęcają do nauki. Gra dostępna na systemach operacyjnych iOS i Android. Ściągnij aplikację. ABC Phonics to aplikacja na tablet umożliwiająca naukę liter, rozróżniania dużych i małych liter, szukania słów wypowiedzianych przez lektora i dopasowanie 12 obrazków do 12 wyrazów. Gra jest kolorowa i przyjazna dla dzieci. Dostępna w języku...

Nowa aplikacja dla młodych mam
redbookmag.com
Aktualności
Ta aplikacja to strzał w dziesiątkę! KAŻDA mama chciałaby z niej korzystać!
"Stworzyłyśmy aplikację, która pozwala z łatwością dzielić się radością, trudnymi momentami i wszystkim tym, co pomiędzy" – napisały młode mamy, twórczynie aplikacji. Jesteśmy pod wrażeniem!

Ile razy dostałaś wiadomość "Co u ciebie?" albo chciałaś podzielić się czymś z przyjaciółkami, ale byłaś zbyt zmęczona, żeby pisać długie wiadomości? Aplikacja dla każdej mamy Grupa mam wpadła na rewelacyjny pomysł. Mamy stworzyły aplikację z emotikonami , które pokazują prawdziwe życie kobiet w ciąży i młodych rodziców. Bez sztuczności, bez udawania i poprawności, tylko prawdziwe macierzyństwo. To, co podoba nam się najbardziej w nowej aplikacji, to brak tabu. Znajdziemy w niej emotikony tabletek antydepresyjnych, blizny po cesarskim cięciu czy majtek poporodowych. Mamy nie muszą się wstydzić zmian, jakie zaszły w ich życiu, wręcz przeciwnie. Mogą dzielić się swoimi doświadczeniami z osobami, które na pewno je zrozumieją – innymi mamami.  Prawdziwe życie prawdziwych mam Użytkowniczki aplikacji są zachwycone. Jedna z nich napisała: "Mam kilka podobnych aplikacji, ale żadna z nich w najmniejszym stopniu nie przypomina mojego życia. Z EmojiMom , mogę dzielić się z koleżankami tymi dziwnymi, trudnymi, wspaniałymi, pięknymi, małymi skrawkami tego, jak to jest być świeżo upieczoną mamą. To wiele dla mnie znaczy i doceniam pracę, dzięki której mogę dzielić się moim życiem z przyjaciółmi". Ten komentarz zdecydowanie zachęca do wypróbowana aplikacji!     Niestety, aplikacja EmojiMom nie jest dostępna dla każdego posiadacza smartfona. Jak dotąd, mogą się nią cieszyć wyłącznie właściciele iPhone’ów.  Korzystałybyście z takiej aplikacji? My tak! Czytaj także:   Test ciążowy na telefon? Już jest! źródło: emojimom.com

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj